Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Łukasz Owczarz blisko pierwszoligowca z Ostrołęki

Łukasz Owczarz blisko pierwszoligowca z Ostrołęki

fot. archiwum

Wciąż trwa kompletowanie składu Energi Pekpol Ostrołęka. Roszady w zespole prowadzonym przez Andrzeja Dudźca zaszły niemal na każdej pozycji. Kandydatem na zastąpienie podstawowej armaty Pekpolu - Jana Króla jest Łukasz Owczarz.

W międzysezonowej przerwie zespół z Ostrołęki przechodzi gruntowną przebudowę. Przede wszystkim widoczna jest ona na pozycji atakującego, bowiem z klubu odeszli Jan Król oraz Cezary Stanisławajtys. Szczególnie dużą stratą są przenosiny tego pierwszego do MKS-u Banimex Będzin. Król w minionych rozgrywkach był bezsprzecznie liderem ekipy z Ostrołęki. To na nim w głównej mierze spoczywał ciężar zdobywania punktów, dlatego działaczom Pekpolu nie będzie łatwo zapełnić po nim lukę, ale przecież nie ma ludzi niezastąpionych.

Wiele wskazuje na to, że nowym nabytkiem drużyny znad Narwi na ataku będzie Łukasz Owczarz. Ten 23-letni zawodnik ostatnio grał w Delekcie Bydgoszcz. Jednak sporadycznie dostawał szansę pokazania się na boiskach PlusLigi. Zdecydowanie częściej można go było widzieć w akcji w Młodej Lidze. Teraz Owczarz ma być jednym z filarów Pekpolu. Na razie podpisał z klubem umowę wstępną.

Przypomnijmy, że nowym atakującym ostrołęckiego zespołu będzie również Damian Wierzbicki. Ten młody gracz ostatnio bronił barw drugoligowego Pronaru Hajnówka, a wcześniej występował także w Centrum Augustów.źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-06-27

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved