Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > KS Milicz z Makowskim i Wojtasikiem w składzie

KS Milicz z Makowskim i Wojtasikiem w składzie

fot. archiwum

W pierwszoligowej już drużynie KS Milicz zachodzi wiele zmian, mających na celu zbudowanie drużyny, która skutecznie powalczy na zapleczu ekstraklasy. Wiadomo już, że milicki zespół sięgnie po dwóch zawodników Caro Rzeczyca.

Ekipa Caro Rzeczyca w minionym sezonie na drugoligowych, mimo wielu kontuzji w trakcie, radziła sobie bardzo dobrze i rozgrywki zakończyła na turnieju półfinałowym. W ekipie z Rzeczycy można było wyróżnić kilku zawodników, z których Jarosław Sobczyński był zadowolony. Dwóch z nich w nowym sezonie zagra na parkietach pierwszoligowych.

Do KS Milicz przeniosą się Michał Makowski i Damian Wojtasik. Obaj po zakończonym sezonie przenieśli się na boiska piaszczyste, jednak od nowego sezonu zagrają w milickim klubie. – Uzgodniliśmy już warunki kontraktów na jeden rok. Formalnie jeszcze podpisu nie składałem, lecz dla mnie umowa słowna jest równie ważna – zdradza Strefie Siatkówki Michał Makowski.Podpiszemy umowy przy najbliższej możliwej okazji. Nie będę ukrywał, że treningi na plaży chwilowo wykluczają podróż do Milicza – mówi nowy przyjmujący KS-u Milicz.

Zapytany o różnicę pomiędzy rozgrywkami pierwszo- i drugoligowymi Makowski mówi odważnie. – Nie wiem czy przeskok będzie duży. Byłem na kilku meczach i oglądałem z boku poczynania I-ligowe. Na pewno nie będzie już „tak łatwo”, jak w II lidze. Od pierwszego treningu będę musiał walczyć o wyjściową szóstkę. Mam nadzieję, że mi się to uda i nie zostanę rezerwowym – mówi z uśmiechem Makowski.źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-06-27

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved