Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > KPS Siedlce ma komplet na środku siatki

KPS Siedlce ma komplet na środku siatki

fot. archiwum

Zarząd pierwszoligowego KPS-u przedstawił trzeciego nowego środkowego, który zagra w Siedlcach w sezonie 2013/2014. Został nim mierzący 208 centymetrów wzrostu wychowanek Jastrzębskiego Węgla, Mateusz Przybyła.

Urodzony w 1991 roku zawodnik siatkarskie szlify otrzymał w Jastrzębskim Węglu, z którego trafi do Siedlec na zasadzie wypożyczenia. Ostatni sezon reprezentant Polski juniorów spędził w ekipie MOS-u Będzin, w przeszłości bronił także barw Jokera Piła. Grał również w zespole Jastrzębskiego Węgla w Młodej Lidze.

Mateusz Przybyła będzie rywalizował o miejsce w meczowej „szóstce” z Tomaszem Stańczukiem i Mariuszem Pruskim, a zatem obsada pozycji środkowego bloku w KPS-ie zapowiada się w nadchodzącym sezonie nader ciekawie. Warto również zwrócić uwagę, że obecność w składzie Przybyły (208 cm wzrostu), Damiana Schulza (208 cm), wymienionego już Tomasza Stańczuka (205 cm) czy rozgrywającego Tomasza Kowalskiego (203 cm) sprawią, że tegoroczny KPS będzie jedną z najwyższych ekip w lidze. Czy przełoży się to na wysoki wynik sportowy? Odpowiedź na to pytanie poznamy już całkiem niedługo.

źródło: kps.siedlce.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-06-27

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved