Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Światowa > Andrea Anastasi: Cały czas widzę poprawę

Andrea Anastasi: Cały czas widzę poprawę

fot. archiwum

Na przedmeczowej konferencji obie strony wypowiadały się w podobnym tonie, nie szczędząc komplementów przeciwnikowi i mówiąc o poprawie swojej gry. - Porażki się zdarzają, mój zespół w każdym meczu walczy - powiedział trener Anastasi.

Zarówno kapitan Argentyńczyków, jak i ich szkoleniowiec byli bardzo krytyczni wobec swoich występów w meczach z reprezentacją Bułgarii. – W poprzedni weekend nie zaprezentowaliśmy się z dobrej strony, więc mam nadzieję, że jutro będziemy mieli okazję do zrehabilitowania się – powiedział Lucciano de Cecco.W Bułgarii nie poszło nam za dobrze, w drugim spotkaniu zagraliśmy lepiej. Mam nadzieję, że te dwa mecze z reprezentacją Polski pomogą nam znaleźć optymalną formę. Faza interkontynentalna jest dla mnie możliwością sprawdzenia różnych wariantów i formy zawodników przed turniejem, którego jesteśmy gospodarzami – dodał trener Javier Webber.

Obie strony chwaliły sobie bardzo możliwość gry w Polsce. – Jest to bardzo ważny weekend dla obu drużyn. Polska to dobre miejsce do gry. Reprezentacja jest bardzo silna i mają wspaniałych kibiców – powiedział argentyński szkoleniowiec. Swoją radość z powrotu do kraju przy okazji meczów z ekipą z Ameryki Południowej wyraził również trener Anastasi.

Selekcjoner polskiej kadry odniósł się również do poprzednich spotkań tegorocznej edycji Ligi Światowej. – Cały czas widzę poprawę. Mimo iż nie wygraliśmy do tej pory, to walczymy i będziemy walczyć. Jeżeli gra się przeciwko najlepszym drużynom na świecie, to porażki zawsze wchodzą w rachubę. Być może dwie przegrane z Francją były dla niektórych niespodzianką, ale trzeba pamiętać, że to również bardzo dobry zespół.Lakoniczna wypowiedź kapitana polskiej reprezentacji odzwierciedliła skupienie całego zespołu przed meczem. – Przed nami kolejny wymagający rywal, znamy go bardzo dobrze. Najważniejsze jest dla nas przygotowanie do piątkowego meczu, zrobimy wszystko, żeby go wygrać – stwierdził Marcin Możdżonek.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Światowa

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-06-27

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved