Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > V Memoriał im. Michała Pajora w siatkówce plażowej

V Memoriał im. Michała Pajora w siatkówce plażowej

fot. archiwum

29 czerwca w Nowym Sączu zostanie rozegrany V Memoriał im. Michała Pajora w siatkówce plażowej mężczyzn. - Aż trudno uwierzyć, że to już piąty turniej - mówi na łamach serwisu sądeczanin.info jeden z organizatorów, Andrzej Ignaczak.

Cieszymy się, że gramy dla Michała, że koledzy pamiętają o nim. Udział w takich zawodach to najlepszy sposób uczczenia jego pamięci. Zapraszamy wszystkich chętnych do grania i kibicowania – dodał Andrzej Ignaczak.

Turniej wystartuje o godzinie 9:00, natomiast uroczyste otwarcie nastąpi o godzinie 12. Gry eliminacyjne zostaną rozegrane systemem pucharowym.

Przypomnijmy, że Michał Pajor urodził się w Nowym Sączu w 1987 roku i to właśnie tam postawił swoje pierwsze sportowe kroki, występując w Uczniowskim Klubie Sportowym „Kochanowski” Nowy Sącz. Później trafił do Delic-Polu Norwid Częstochowa, w którym miał okazję doskonalić swoje umiejętności pod okiem Stanisława Gościniaka. Po maturze kontynuował naukę na Akademii Wychowania Fizycznego w Gorzowie Wielkopolskim i jednocześnie łączył ją z grą w pierwszoligowym Orle Międzyrzecz. 21 marca 2008 roku wszystkich fanów siatkówki obiegła smutna informacja o wypadku samochodowym czterech graczy Orła. Michał Pajor oraz Paweł Dziekanowski stracili w nim życie, Patryk Wojtysiak i Kamil Sekuła zostali ranni, ale przeżyli.źródło: inf. własna, sadeczanin.info

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka plażowa

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-06-26

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved