Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Rewolucja w KS-ie Milicz, Azer zagra w barwach beniaminka I ligi

Rewolucja w KS-ie Milicz, Azer zagra w barwach beniaminka I ligi

fot. archiwum

W międzysezonowej przerwie w beniaminku I ligi, KS-ie Milicz,  dojdzie do sporej rewolucji kadrowej, bowiem zostaną w nim tylko trzej zawodnicy z poprzedniego sezonu. Zespół nadal będzie prowadził Dominik Kwapisiewicz.

KS Milicz w minionym sezonie udanie walczył o awans do I ligi. Gra w wyższej klasie rozgrywkowej sprawiła, że zaistniała potrzeba wzmocnienia zespołu. Wiadomo już, że w milickiej ekipie dojdzie do sporych roszad personalnych, bowiem pozostaną w niej zaledwie trzej zawodnicy, czyli Jarosław Lech (atakujący), Michał Glinka (środkowy) oraz Damian Dobosz (przyjmujący). Nowymi siatkarzami, którzy już podpisali umowy z klubem, są dwaj środkowi – Adam Józefczak, który ostatnio bronił barw AZS-u UAM Poznań oraz Bartłomiej Krulicki, który miniony sezon spędził w Norwidzie Częstochowa. – Budujemy mocny zespół, który ma więcej meczów wygrywać, niż przegrywać – skomentował prezes KS-u Milicz, Henryk Lech. W składzie będą nie tylko Polacy, ale również obcokrajowcy – dodał.

Jednym z zagranicznych zawodników, który już zasilił szeregi beniaminka I ligi, jest Vugar Bayramov. Jest to 21-letni azerski przyjmujący, który ostatnio grał w Azernefcie Baku.

Z zespołem pożegnali się: Grzegorz Surma, Alex Strubbe, Jakub Paszek, Grzegorz Kukla, Piotr Janiak, Waldemar Kaczmarek, Artur Nakonieczny, Bartosz Wajdowicz oraz Arkadiusz Olczyk.źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-06-26

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved