Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Jakub Bednaruk: Największym atutem będzie serce do walki

Jakub Bednaruk: Największym atutem będzie serce do walki

fot. Cezary Makarewicz

AZS Politechnika Warszawska rozgrywki PlusLigi w sezonie 2013/2014 rozpocznie przed własną publicznością. 12 października zmierzy się z Effectorem Kielce. - Terminarz nigdy nie będzie stanowił dla nas problemu - powiedział trener Jakub Bednaruk.

Nigdy też nie będziemy tłumaczyć dobrych czy złych chwil kolejnością meczów. Naszym jedynym kłopotem będzie poźne dotarcie do Warszawy podstawowego rozgrywającego. Juraj Zaťko dołączy do nas bowiem dopiero po mistrzostwach Europy – uzasadnił trener warszawskiej ekipy. – Nie będziemy go pospieszać, wręcz przeciwnie. Już teraz zaciskamy kciuki, aby ze swoją reprezentacją zaszedł jak najdalej – dodał.

Szkoleniowiec AZS-u Politechniki Warszawskiej już dziś zapowiada walkę o punkty w każdej ligowej kolejce. – Bez względu na to, z kim przyjdzie nam się zmierzyć, będziemy tak samo zmotywowani. Na każdy mecz wyciągniemy to, co na daną chwilę będziemy mieć najlepsze. Naszym największym atutem będzie serce do walki – uśmiechnął się Bednaruk.W każdym pojedynku, niezależnie od klasy rywala, będzie przyświecało nam następujące motto: „przeciwnik może mieć większe umiejętności i możliwości, ale nigdy nie może chcieć wygrać bardziej niż my” – zakończył.

12 października AZS zmierzy się z Effectorem Kielce. Tydzień później siatkarzy Jakuba Bednaruka czeka pierwszy wyjazd. Ich rywalem będzie beniaminek – BBTS Bielsko-Biała. W trzeciej kolejce zaś, 26 października, „inżynierowie” we własnej hali podejmą Wkręt-met AZS Częstochowa. Do derbów Mazowsza, czyli pojedynku z zespołem RCS Czarni Radom, dojdzie w piątej turze spotkań – 9 listopada. Z potentatami natomiast stołeczni zmierzą się w dalszej części zmagań.źródło: azspw.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-06-26

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved