Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > I liga M: W Avii rozmawiają już o konkretach

I liga M: W Avii rozmawiają już o konkretach

fot. archiwum

Włodarze Avii Świdnik są już na finiszu rozmów z potencjalnymi nowymi zawodnikami. Najbliższej podpisania kontraktów są Kamil Dembiec i Kacper Gonciarz. - Menadżerowie obu zawodników rozmawiają z nami o konkretach - mówi Roman Kozak, prezes Avii.

Wszystko wskazuje na to, że obaj zawodnicy w najbliższym możliwym terminie podpiszą umowy ze świdnickim klubem. Obie strony są bowiem zainteresowane podjęciem współpracy. – Chcemy, aby już w tym tygodniu zostało wszystko załatwione i obaj zawodnicy podpisali kontrakty z naszym klubem – powiedział Roman Kozak, prezes Avii, na łamach „Dziennika Wschodniego”.

Kamil Dembiec przyznał, że również czeka na zakończenie rozmów pomiędzy menadżerem a klubem. – Chciałbym grać w Avii. Świdnicki klub rozmawia z moim menadżerem. Negocjacje idą w dobrym kierunku – powiedział zawodnik.

Nowo kompletowany zespół może okazać się bardzo zgrany już od początku nadchodzącego sezonu. Poza Kamilem Dembcem do Avii dołączy także przyjmujący Jakub Peszko. Obaj w minionym sezonie reprezentowali Ślepsk Suwałki.Z kolei przyjmującego świdnickiego klubu – Adriana Zalewskiego – Kamil Dembiec zna jeszcze z rozgrywek młodzieżowych. – Ja występowałem w Skrze Bełchatów, Adrian grał w drużynie z Łodzi. Cieszę się, że będę miał okazję być z nim w jednym zespole – zakończył nowy libero Avii.

źródło: Dziennik Wschodni, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-06-26

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved