Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > Druga odsłona turnieju Plaża Open

Druga odsłona turnieju Plaża Open

fot. archiwum

Kolejnym przystankiem w tegorocznej trasie Plaży Open jest Cieszyn. Turniej rozpoczyna się już 28 czerwca i potrwa do niedzieli. Pierwszego dnia rywalizacji na piachu pojawią się siatkarze, którzy powalczą w eliminacjach o udział w turnieju głównym.

Następnie o godzinie 13:00 rozpocznie się rywalizacja młodych adeptów siatkówki plażowej w ramach drugiej odsłony Młodej Plaży Open 2013. Zaś już o 14:30 będziemy mieli okazję śledzić zmagania pań w turnieju głównym.

Cieszyn jest z projektem Plaża Open od samego początku. To właśnie tutaj w 2008 roku rozegrany został pierwszy turniej. Nic więc dziwnego, że zawody w tym miejscu cieszą się tak dużą popularnością. Pobiliśmy rekord, a w zasadzie zrobili to zawodnicy, którzy w tak szybkim tempie i liczbie wzbudzającej respekt zapisywali się do udziału w turnieju. W rozgrywkach mężczyzn wezmą udział 42 pary, zaś wśród pań rywalizacja potoczy się wśród 19 drużyn. Do rozgrywek Młodej Plaży Open zapisy prowadzone będą od godziny 11:30 pierwszego dnia turniejowego.

Zainteresowanie jest ogromne, co niezwykle cieszy organizatorów i daje jeszcze więcej motywacji do kontynuowania działań. Prócz rywalizacji i możliwości oglądania zmagań najlepszych plażowiczów kibice, którzy odwiedzą Plażę Open w najbliższy weekend, będą mogli skorzystać z wielu atrakcji. Pomiędzy meczami odbędą się liczne konkursy z nagrodami fundowanymi przez partnerów i sponsorów cyklu. Ponadto powstanie strefa animacji dla najmłodszych, co pozwoli na zagospodarowanie czasu zarówno młodym kibicom, jak i ich rodzicom.Praca nad budową boisk i miasteczka Plaży Open wystartowała już dziś i zakończy się tuż przed rozpoczęciem zmagań. Wszystkich zapraszamy więc na rynek w Cieszynie. Bawcie się razem z Plażą Open!

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka plażowa

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2013-06-26

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved