Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Mory Sidibe zagra w Czarnych Radom?

Mory Sidibe zagra w Czarnych Radom?

fot. archiwum

Czarni Radom przygotowują się do sezonu w PlusLidze, ale bez ustalonego budżetu na razie nie ma co mówić o transferach. Pojawił się temat przejścia Dawida Murka, ale zawodnik zostanie w AZS-ie Częstochowa. Być może do Czarnych dołączy Mory Sidibe.

Czas nagli, więc i ostateczne kwestie dotyczące powołania spółki akcyjnej i określenia jej budżetu wydają się być priorytetem. Nie oznacza to jednak, że szefowie i trenerzy radomskiego klubu zasypiają gruszki w popiele i odpuszczają rozmowy z siatkarzami. A że rynek w kraju jest już solidnie przebrany, na kilka pozycji trener Robert Prygiel będzie szukał graczy z zagranicy. Szkoleniowiec, opowiadając ostatnio o planach transferowych, wybiegających także na zagraniczne parkiety, rzucił przynętę w siatkarskie i dziennikarskie środowisko. Nic więc dziwnego, że co chwila pojawiają się kolejne nazwiska graczy, którzy ewentualnie mogliby zagrać w Czarnych. Jednym z nich jest Mory Sidibé, 26-letni zawodnik o zasięgu 364 cm w ataku.

Wystepował m.in. w Stade Poitevin, Saint-Brieuc CAVB (Francja), Bozkurt Belediye-Kastamonu (Turcja), Noliko Maaseik (Belgia) czy włoskiej Coprze Piacenza. Kibice mieli okazję oglądać go ostatnio w akcji w dwumeczu reprezentacji Francji z Polską, w którym „Trójkolorowi” byli górą.

źródło: RadomSport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-06-25

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved