Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Michał Bąkiewicz raczej nie dla AZS-u Olsztyn

Michał Bąkiewicz raczej nie dla AZS-u Olsztyn

fot. archiwum

Odkąd jasne stało się, że Michał Bąkiewicz opuści Skrę Bełchatów, zaczęto spekulować na temat jego nowego klubu. - Chciałbym transferu Michała Bąkiewicza do Olsztyna, ale są na to małe szanse - mówi Krzysztof Stelmach, trener siatkarzy Indykpolu AZS.

Drużyna akademików kończy kompletowanie składu na nowy sezon w PlusLidze. Jak informowaliśmy na olsztyn.sport.pl, do tej pory udało się pozyskać rozgrywającego Macieja Dobrowolskiego, fińskiego środkowego Mattiego Oivanena, atakującego Tomasza Józefackiego oraz przyjmujących, Argentyńczyka Pablo Bengolea i Rafała Buszka. Za kilka dni dołączy do nich także Grzegorz Pająk.

Do szczęścia olsztyńskiej drużynie brakuje zatem jednego siatkarza, na pozycję przyjmującego. Kto nim zostanie? – Mamy na oku trzech zawodników, których cały czas obserwujemy – mówi dla olsztyn.sport.pl Krzysztof Stelmach, szkoleniowiec Indykpolu AZS. – Nie chcę zdradzać jednak nazwisk i ułatwiać sprawy innym klubom. Na tę pozycję zamierzamy zakontraktować jak najbardziej solidnego gracza, ale najzwyczajniej kończy nam się budżet – dodaje.

Jeszcze kilka dni temu głośno było o ewentualnym powrocie do Olsztyna Michała Bąkiewicza. Reprezentant Polski ostatnie lata spędził w Skrze Bełchatów, ale teraz szuka nowego pracodawcy. Jak udało nam się ustalić, oprócz kontroferty z Effectora Kielce, zawodnik ma też propozycje z zagranicy, które poważnie rozważa. – To prawda, rozmawiałem z Bąkiewiczem – przyznaje trener Stelmach. – Widzę go w naszej drużynie i chciałbym go zakontraktować. Niestety oferta, jaką mu złożyliśmy, była ostateczna i najwyraźniej nie spełnia jego wszystkich oczekiwań.Autor: Maciej Nowocień, więcej w sport.pl

 

źródło: sport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-06-25

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved