Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Zugaj wraca do Czarnych, Murek na celowniku

Zugaj wraca do Czarnych, Murek na celowniku

fot. archiwum

To może być transferowy hit, bowiem wiele wskazuje na to, że do Czarnych Radom może trafić 277-krotny reprezentant Polski, Dawid Murek. Tymczasem pewny jest już powrót do radomskiego zespołu młodego rozgrywającego Łukasza Zugaja.

Trener Czarnych Robert Prygiel bardzo starannie dobiera skład, choć jak sam przyznaje, rynek transferowy jest dość przetrzebiony i nie zawsze wolni pozostają siatkarze, których chciałby mieć w składzie. – Trochę czekaliśmy na decyzję w sprawie powiększenia PlusLigi i nie mogliśmy wykonywać żadnych ruchów transferowych. Niemniej rozmawiamy z wieloma zawodnikami. Priorytetowe są pozycje przyjmującego i środkowego. Myślę, że obok Pawła Filipowicza, będziemy chcieli mieć jeszcze jednego libero – mówi Robert Prygiel.

Wiele wskazuje na to, że na przyjęciu trener Czarnych postawi na zawodnika doświadczonego. Po Radomiu krążyła wieść, że do „wojskowych” może trafić Piotr Gruszka, ale z naszych informacji wynika, że znacznie bliżej Czarnych jest Dawid Murek. 36-letni skrzydłowy, występujący ostatnio w AZS-ie Częstochowa, to gracz może trochę wiekowy, ale za to kompletny. No i jego nazwisko jest bardzo medialne, co nie jest bez znaczenia. Radomski klub bardzo dużą wagę przywiązuje do kreowania wizerunku.

Tymczasem po odejściu Kacpra Gonciarza, radomianie szybko zdecydowali się na innego rozgrywającego z Radomia. Do Czarnych wraca bowiem z wypożyczenia do Skry Bełchatów 20-letni Łukasz Zugaj, który grał co prawda w Młodej PlusLidze, ale zbierał bardzo pochlebne recenzje.źródło: RadomSport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-06-24

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved