Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Zmiany w zarządzie Czarnych Radom

Zmiany w zarządzie Czarnych Radom

fot. archiwum

Robert Prygiel zrezygnował z prac w zarządzie Czarnych. Jego miejsce we władzach Radomskiego Centrum Siatkarskiego zajął Paweł Piotrowski. Nie jest to jedyna zmiana, do jakiej doszło w czasie walnego zgromadzenia członków stowarzyszenia.

Pragnę serdecznie podziękować za rok owocnej współpracy. Przez ten okres wspólnymi siłami zbudowaliśmy zespół na miarę mistrzostwa I ligi. To był dobry czas, ale wobec nowego wyzwania, jakim jest funkcja pierwszego trenera, lepiej będzie, jeżeli skupię się na pracy szkoleniowej – uzasadnił rezygnację Robert Prygiel. Po konsultacji z zarządem trener Czarnych na zwolnione miejsce zarekomendował Pawła Piotrowskiego.Jestem przekonany, że to osoba, która wniesie do naszych poczynań dużo dobrego – podkreślił Robert Prygiel.

Paweł Piotrowski w siatkarskim środowisku to postać dobrze znana. Przed laty był zawodnikiem Czarnych, reprezentantem Polski juniorów. Z wykształcenia jest prawnikiem, obecnie wykonującym zawód komornika sądowego. Nie jest to jedyna zmiana personalna w strukturach radomskiego klubu. Po rezygnacji Jarosława Ludwińskiego do komisji rewizyjnej dokooptowany został Waldemar Kupis.

Podczas walnego zgromadzenia zarząd otrzymał absolutorium. Obok tradycyjnego sprawozdania z działalności za rok 2012, przedstawienia oraz zatwierdzenia sprawozdania finansowego i bilansu stowarzyszenia, sporo czasu zebranym zajęła dyskusja o przyszłości klubu. Rozmawiano o pierwszej drużynie. Wymieniono poglądy na temat zachowania tradycji WKS-u w tworzonych strukturach spółki akcyjnej. Ważną częścią dyskusji okazały się kwestie szkolenia młodzieży. Padła też propozycja, aby przy Czarnych powołać klub seniora, który zrzeszać miałby byłych zawodników, trenerów, a także osoby związane z piłką siatkową w Radomiu. – Walne zgromadzenie członków Radomskiego Centrum Siatkarskiego pokazało, że choć osiągnęliśmy tak wiele, to jednak jeszcze wiele zostało do zrobienia – podsumował dyskusję Janusz Stańczuk, prezes klubu.źródło: czarni.radom.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-06-24

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved