Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Maciej Wołosz: Nie było konkretów, była niepewność

Maciej Wołosz: Nie było konkretów, była niepewność

fot. archiwum

Niedawno PLPS zgodził się na awans do PlusLigi BBTS-u i Czarnych. Oba kluby na decyzję musiały czekać dość długo. Związana z owym oczekiwaniem niepewność sprawiła, iż bielską drużynę opuścili Maciej Wołosz i Mariusz Gaca. Obaj trafili do MKS-u Będzin.

Nie chciałem się na siłę nigdzie przenosić. Nie mogłem jednak czekać zbyt długo na rozwój wydarzeń. Wolałem dmuchać na zimne. Nie było konkretów, była niepewność – tłumaczy swoją decyzję o odejściu z BBTS-u Maciej Wołosz.Nie żałuję, podjąłem decyzję. Wyznaję zasadę, iż w takiej sytuacji nie ma czego żałować. Wiadomo, że każdy chciałby grać w PlusLidze. Gdy opuszczałem bielski klub, nie było żadnej decyzji odnośnie jego przyszłości. W Będzinie zakładamy walkę o mistrzostwo I ligi, więc być może z moją nową drużyną będzie mi dane zagrać w PlusLidze – stwierdza były już przyjmujący bielskiego klubu.

W zespole z Będzina w przyszłym sezonie zagra aż pięciu siatkarzy, którzy w przeszłości reprezentowali barwy BBTS-u. Poza Wołoszem i wspomnianym Mariuszem Gacą, pod okiem trenera Damiana Dacewicza grać będą także: Jan Król, Sebastian Warda oraz Tomasz Tomczyk. – W Będzinie powstaje silny zespół. Będzie w nim pięciu zawodników w przeszłości związanych z Bielskiem. Traktuję to jako zbieg okoliczności. Tak, jak wspominałem, zakładamy walkę o najwyższe cele. Zapowiada się ciekawy okres mojej kariery – mówi Wołosz.

źródło: sportowebeskidy.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-06-24

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved