Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Dominika Najmrocka na kolejny sezon w Silesii Volley

Dominika Najmrocka na kolejny sezon w Silesii Volley

fot. archiwum

Dominika Najmrocka jest kolejną przyjmującą, która w przyszłym sezonie będzie reprezentować barwy mysłowickiej Silesii Volley. Dwudziestoczteroletnia zawodniczka przedłużyła umowę z klubem z Górnego Śląska o kolejny sezon.

W Mysłowicach powoli kompletują skład zespołu, który przystąpi do rozgrywek ligowych w przyszłym sezonie. Siatkarką, która zdecydowała się przedłużyć kontrakt ze śląskim pierwszoligowcem, jest Dominika Najmrocka.Dla klubu sprawą priorytetową było zatrzymanie w Silesii Volley zawodniczek stanowiących w minionym sezonie o sile zespołu. Jedną z nich jest Dominika Najmrocka, dlatego tym bardziej cieszymy się, że ta zawodniczka zdecydowała się przedłużyć kontrakt – powiedział Sławomir Pawlak, menadżer drużyny z Mysłowic. – Wierzę, że i tym razem będzie ona ważną postacią naszej drużyny – dodał.

Najmrocka, dla której będzie to kolejny sezon na Górnym Śląsku, jest kolejną przyjmującą w barwach Silesii Volley. Przypomnijmy, że wcześniej kontrakt z drużyną Sebastiana Michalaka podpisała była zawodniczka Stali Mielec, Małgorzata Plebanek oraz Paulina Dereń, młoda wychowanka bialskiego BKS-u. Pawlak nie chciał zdradzić z kim jeszcze klub prowadzi rozmowy. – Na to jest jeszcze zdecydowanie za wcześnie. Otrzymaliśmy kilka ofert, które są wnikliwie rozpatrywane przez dyrekcję i sztab szkoleniowy, prowadzimy też negocjacje z zawodniczkami z czołowych klubów I ligi kobiet – zakończył. Pewne jest, że w zespole nie zostanie rozgrywająca Karolina Polak.źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-06-24

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved