Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka amatorska > Amatorskie Mistrzostwa Małopolski w Siatkówce Plażowej

Amatorskie Mistrzostwa Małopolski w Siatkówce Plażowej

fot. archiwum

13 lipca 2013 w Krakowie na obiektach Akademii Wychowania Fizycznego przy al. Jana Pawła II 78 odbędą się Amatorskie Mistrzostwa Małopolski w Siatkówce Plażowej o Puchar SiatkarskiegoPortalu.pl. Zapisy trwają do 7 lipca br.

Zawodom patronować będą AWF, TKKF oraz Małopolski Związek Piłki Siatkowej, a honorowym patronatem imprezę objął Jego Magnificencja Rektor AWF prof. Andrzej Klimek. Patronami medialnym imprezy są Radio Nowinki i Strefa Siatkówki, a relację z niej przeprowadzi również Radio Kraków.

Zawody rozgrywane będą w trzech kategoriach: męskiej, żeńskiej i mikście. Dla zwycięzców organizatorzy przygotowali atrakcyjne nagrody firmy ASICS i nie tylko.

Strefa Siatkówki jako patron medialny zachęca do wzięcia udziału w Amatorskich Mistrzostwach Małopolski. Zapisy trwają od 11 czerwca do 7 lipca 2013 r. Cena wpisowego wynosi 30 zł od osoby, czyli 60 zł od drużyny. W przypadku, gdy uczestnik chce wziąć udział również w drugiej kategorii (np. poza turniejem męskim, także w mikście), wpisowe wynosi dodatkowe 15 zł. W turnieju nie mogą brać udziału osoby uczestniczące w cyklu Grand Prix w Siatkówce Plażowej w bieżącym sezonie.źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka amatorska, siatkówka plażowa

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2013-06-24

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved