Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacje młodzieżowe > Porażka polskich kadetek na zakończenie sparingów z Brazylijkami

Porażka polskich kadetek na zakończenie sparingów z Brazylijkami

fot. CEV

Porażką zakończył się ostatni z serii pięciu sparingów polskich kadetek z ich rówieśniczkami z Brazylii. Podopieczne Grzegorza Kosatki, tak jak dzień wcześniej, uległy rówieśniczkom z Ameryki Południowej w trzech setach.

Wczoraj zakończyło się zgrupowanie kadry polskich kadetek, które przez ostatni tydzień sprawdzały swoją aktualną formę w konfrontacji z reprezentacją Brazylii. Po piątkowym spotkaniu w Jasienicy, tym razem oba zespoły przeniosły się do Zawiercia, które w sobotę również okazało się mało szczęśliwe dla biało-czerwonych. Podopieczne Grzegorza Kosatki po trzech setach musiały uznać wyższość Canarinhas. Rywalki bardzo dobrze zagrywały, zdobywając w meczu osiem asów serwisowych oraz całkowicie zdominowały grę blokiem.

Teraz nasze siatkarki otrzymały od sztabu szkoleniowego kilka dni wolnego. Kolejne zgrupowanie reprezentacji Polski odbędzie się w Krakowie. Tam biało-czerwone sprawdzą się z innym zespołem z Ameryki Południowej – Peru. Przypomnijmy, że zespół Grzegorza Kosatki rozegrał pięć spotkań z rówieśniczkami z Brazylii, z których dwa wygrał.

Polska – Brazylia 0:3
(13:25, 17:25, 16:25)Skład Polek: Bałdyga, Kazała, Pacak, Bociek, Piśla, Moskwa, Pasiut (libero) oraz Kulig (libero), Smarzek, Barszcz, Szczygieł i Damaske

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacje młodzieżowe

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-06-23

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved