Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > WT Rzym: Fijałek i Prudel odpadli w ćwierćfinale

WT Rzym: Fijałek i Prudel odpadli w ćwierćfinale

fot. archiwum

Grzegorz Fijałek i Mariusz Prudel w 1/8 finału turnieju rozgrywanego w Rzymie pokonali rosyjską parę Semenow/Koszkariew. W ćwierćfinale zmierzyli się z parą Alison/Emanuel. Tym razem lepsi okazali się Brazylijczycy, którzy wygrali 2:0.

Grzegorz Fijałek i Mariusz Prudel potwierdzają dobrą dyspozycję. W Rzymie Polacy awansowali do ćwierćfinału turnieju, pokonując rosyjską parę Semenow/Koszkariew. Niżej sklasyfikowani Rosjanie jedynie w pierwszej partii zmusili naszych reprezentantów do większego wysiłku. Ostatecznie jednak i w pierwszym, i w drugim secie górą byli Polacy.

W ćwierćfinale dojdzie do powtórki z zeszłego tygodnia. Podczas zeszłotygodniowego Grand Slam w Hadze Fijałek i Prudel w ćwierćfinale pokonali w trzysetowym meczu Brazylijczyków Emanuela i Alisona.

Fijałek/Prudel POL [5] – Semenow/Koszkariew RUS [24] 2:0
(21:18, 21:13)
Zdecydowanie trudniejsi rywale czekali na polską parę w ćwierćfinale. Alison i Emanuel byli sklasyfikowani tylko dwa „oczka” niżej, jednak z uwagi na doświadczenie i ogranie stanowili niezwykle wymagających przeciwników. I właśnie te dwie cechy zapewniły Brazylijczykom zwycięstwo w dwóch setach. Wprawdzie polski team nawiązał walkę, jednak ostatecznie rywale wypracowywali sobie przewagę, która pozwoliła im wygrać bez nerwów.

Fijałek/Prudel POL [5] – Alison/Emanuel BRA [7] 0:2
(16:21, 17:21)

źródło: inf. własna

nadesłał: ,

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka plażowa

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-06-22

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved