Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Jakub Bednaruk: Zatko posadził na ławce Masnego

Jakub Bednaruk: Zatko posadził na ławce Masnego

fot. Cezary Makarewicz

- Zatko był zdeterminowany, żeby grać w Warszawie. Podobało mi się to. Wcześniej grałem z wieloma Słowakami i współpraca z nimi była wyśmienita. To otwarci, przyjaźni i pracowici ludzie, którzy dają z siebie wszystko - mówi Jakub Bednaruk.

Zatko jest dobrze wyszkolony technicznie, ma świetne palce. W reprezentacji posadził na ławce Michala Masnego, najlepszego rozgrywającego ostatniego sezonu PlusLigi. Musi to o czymś świadczyć – mówi o Juraju Zatko trener Politechniki Jakub Bednaruk. 26-letni reprezentant Słowacji zastąpi Fabiana Drzyzgę. Ostatnie trzy sezony spędził w niemieckim VfB Friedrichshafen, z którym wywalczył mistrzostwo kraju w 2011 r.

Zatko jest dobrze wyszkolony technicznie, ma świetne palce. Stylem gry przypomina Pavla Chudika [były rozgrywający Politechniki – przyp. red.] z czasów jego występów w Jastrzębskim Węglu. W Friedrichshafen przez trzy lata pracował z Rumunem Stelianem Moculescu – jednym z najlepszych trenerów w Europie, który zawsze miał dobre oko do rozgrywających. Poza tym przekonały mnie jego ostatnie dobre występy. Zwłaszcza w Lidze Europejskiej. W reprezentacji posadził na ławce Michala Masnego (z Delecty Bydgoszcz), najlepszego rozgrywającego ostatniego sezonu PlusLigi. Musi to o czymś świadczyć – mówi Bednaruk.

Więcej w serwisie warszawa.sport.plźródło: sport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-06-22

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved