Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > AGH 100RK AZS Kraków i TKS Tychy zgłosiły się do I ligi mężczyzn

AGH 100RK AZS Kraków i TKS Tychy zgłosiły się do I ligi mężczyzn

fot. archiwum

Wszystko wskazuje na to, że nie będzie potrzebne losowanie chętnych do gry w I lidze mężczyzn. Do zajęcia dwóch wolnych miejsc na tym poziomie rozgrywkowym zgłosiły się bowiem tylko dwa zespoły. Oficjalna decyzja Prezydium PZPS w poniedziałek.

Po zaproszeniu do PlusLigi Czarnych Radom i BBTS-u Bielsko-Biała w I lidze mężczyzn zrobiły się dwa wolne miejsca. Polski Związek Piłki Siatkowej zaprosił więc do udziału w rozgrywkach na tym szczeblu cztery zespoły: dwóch tegorocznych spadkowiczów – AZS UAM Poznań i Energetyka Jaworzno oraz dwa zespoły, które nie zdołały wywalczyć awansu w turnieju finałowym – AGH 100RK AZS Kraków i TKS Tychy. Zaznaczono przy tym, że jeśli chętnych będzie więcej niż dwóch, zostanie przeprowadzone losowanie, które wyłoni pierwszoligowców.

Wydaje się jednak, że nie będzie ono potrzebne. Termin zgłoszeń minął w piątek, 21 czerwca i zgłosiły się tylko zespoły z Krakowa i Tych. Oficjalną decyzję o przyjęciu tych dwóch zespołów lub nie do I ligi mężczyzn na sezon 2013/2014 podejmie w poniedziałek Prezydium PZPS. Trudno jednak spodziewać się innej decyzji niż ta, która zatwierdzi udział obu drużyn w rozgrywkach.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-06-22

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved