Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Kolejna przyjmująca dołączyła do Silesii Volley Mysłowice

Kolejna przyjmująca dołączyła do Silesii Volley Mysłowice

fot. archiwum

Pierwszoligowa Silesia Volley MOSiR I Mysłowice wzbogaciła się o kolejną zawodniczkę. Po Małgorzacie Plebanek do zespołu trenera Sebastiana Michalaka dołączy kolejna przyjmująca. Jest nią wychowanka BKS-u Bielsko-Biała, Paulina Dereń.

Paulina Dereń to kolejna zawodniczka, która od przyszłego sezonu będzie reprezentowała barwy mysłowickiej Silesii Volley. Nowy nabytek piątej drużyny I ligi kobiet ma dwadzieścia dwa lata. Zawodniczka pierwsze siatkarskie kroki stawiała na Podbeskidziu, grając w zespole BKS-u Bielsko-Biała, skąd przeniosła się do AZS-u Politechniki Śląskiej Gliwice, który to w minionym sezonie rywalizował z II lidze z rezerwami Silesii Volley.

Dereń to druga zawodniczka i druga przyjmująca, która dołączyła do zespołu Silesii Volley. Przypomnijmy, że sternicy klubu ze Śląska zakontraktowali już Małgorzatę Plebanek, na doświadczenie której bardzo liczą w nadchodzącym sezonie. Niewykluczone, że w najbliższym czasie dojdzie do kolejnych zmian. – Wciąż prowadzimy rozmowy z siatkarkami, które grały w Silesii w tym sezonie, jednocześnie prowadząc rozmowy z kilkoma doświadczonymi zawodniczkami, takimi jak Gosia (Plebanek – przyp. red.). Negocjacje trwają, dlatego nie mogę zdradzić, o kogo chodzi – wyraźnie zaznaczył Sławomir Pawlak, menadżer klubu.

W Mysłowicach zabraknie Justyny Sachmacińskiej oraz młodej skrzydłowej Gabrieli Borawskiej, która po sezonie na zapleczu ekstraklasy wraca do rozgrywek II ligi kobiet. Borawska dołączy do ekipy z Węgrowa, prowadzonej przez Roberta Kupisza, trenera zawodniczki z czasów jej gry w Nike Ostrołęka.źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-06-21

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved