Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Bocianowski, Szczurek, Bułkowski i Rejno zasilili nyską Stal

Bocianowski, Szczurek, Bułkowski i Rejno zasilili nyską Stal

fot. archiwum

Mimo że ostatni sezon nie był zbyt udany dla Stali AZS PWSZ Nysa, to jednak w zespole nie dojdzie do wielkiej rewolucji kadrowej. Drużynę z Opolszczyzny zasilili między innymi: Krzysztof Rejno, Dawid Bułkowski i Patryk Szczurek.

Już wcześniej informowaliśmy, że w Stali w przyszłym sezonie nie zagrają: Krzysztof Andrzejewski, Paweł Pietkiewicz, Bartłomiej Matejczyk oraz Łukasz Karpiewski. Do tego grona dołączył także Rafał Jarząbski.

Nowym zawodnikiem nyskiej ekipy będzie Patryk Szczurek, który przez ostatnie kilka sezonów występował w Lotosie Treflu Gdańsk, jednak przegrywał w nim rywalizację najpierw z Jarosławem Macionczykiem, a następnie z Grzegorzem Łomaczem. Teraz Szczurek w końcu będzie miał okazję pokazać swoje umiejętności na boisku w większym wymiarze czasowym. O miejsce w pierwszej szóstce na środku siatki powalczy Krzysztof Rejno. To młody zawodnik, który ostatnio bronił barw Delecty Bydgoszcz, ale występował głównie w Młodej Lidze.

Zespół prowadzony przez Krzysztofa Wójcika zasilił również Dawid Bułkowski. Ten 23-letni przyjmujący bronił barw KPS-u Siedlce. Poza tym nowym graczem w Stali będzie Adrian Bocianowski, który ostatnio bronił barw drugoligowej Gwardii Wrocław. Drużynę uzupełni jeszcze jeden przyjmujący. Na razie jego nazwisko nie jest znane, jednak wiadomo, że będzie to młody zawodnik z okolic Nysy.Budżet, który mamy, pozwolił nam na zakontraktowanie dwunastu zawodników – powiedział Krzysztof Wójcik. – Uważam, że będzie to dobry zespół. Jeśli będziemy walczyli od pierwszej do ostatniej piłki, to wszystko będzie grało. Najważniejsze, aby stworzyć dobrą atmosferę, a myślę, że nam się to uda, bo w Nysie zawsze taka atmosfera panowała. Chcemy też nawiązać do dawnych lat, aby w „nyskim kotle” każdy zespół, który przyjedzie, musiał się bardzo mocno napracować, aby z nami wygrać – dodał szkoleniowiec Stali AZS PWSZ Nysa.

Skład Stali AZS PWSZ Nysa na sezon 2013/2014:

Rozgrywający: Patryk Szczurek, Mateusz Biernat
Atakujący: Adrian Bocianowski, Maciej Kęsicki
Środkowi: Jarosław Stancelewski, Mateusz Nożewski, Krzysztof Rejno
Przyjmujący: Piotr Łuka, Dawid Bułkowski, Szymon Piórkowski
Libero: Szymon Biniek

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-06-21

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved