Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > europejskie puchary > Challenge Cup: AZS Politechnika czeka, Impel miał szczęście

Challenge Cup: AZS Politechnika czeka, Impel miał szczęście

fot. archiwum

Dwa polskie zespoły miały dziś poznać swych rywali w Pucharze Challenge, ale... nie poznały. Siatkarki Impelu Wrocław w losowaniu miały szczęście, bowiem w I rundzie trafił im się wolny los. Siatkarze AZS-u Politechniki Warszawskiej na rywala muszą poczekać.

Dzisiejsze losowanie Pucharu Challenge niewiele wyjaśniło, jeśli chodzi o polskie zespoły. Szczęście w losowaniu miał wrocławski Impel, który… już jest w 1/16 finału. Wrocławianki wylosowały „wolny los” w II rundzie. W 1/16 finału podopieczne trenera Tore Aleksandersena zagrają z przegranym zespołem z dwumeczu rozgrywanego w Pucharze CEV pomiędzy belgijskim VC Oudegem a ukraińskim Chimikiem Jużnyj. Pierwszy mecz we Wrocławiu dopiero 10-12 grudnia.

Również siatkarze AZS-u Politechniki Warszawskiej dziś jeszcze nie poznali rywala. Polski zespół rywalizację w Pucharze Challenge rozpocznie od II rundy, a jego rywalem będzie zwycięzca z pary Anorthosis Famagusta – zwycięzca turnieju finałowego o Puchar BVA (Federacja Państw Bałkańskich). Pierwszy mecz w dniach 5-7 listopada w Warszawie, rewanż dopiero po trzech tygodniach.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
europejskie puchary

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-06-20

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved