Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Michał Przybylski ostatnim przyjmującym Pekpolu

Michał Przybylski ostatnim przyjmującym Pekpolu

fot. archiwum

Zarząd zespołu z Ostrołęki skompletował graczy na pozycję przyjmującego drużyny Energi Pekpol Ostrołęka na sezon 2013/14. Roczną umową z klubem związał się Michał Przybylski, 22-letni przyjmujący drugoligowego AZS-u UWM Olsztyn.

W ostatnim sezonie Przybylski należał do wyróżniających się zawodników na tej pozycji w rozgrywkach II ligi grupy trzeciej – doceniło to wielu trenerów, wystawiając mu korzystne opinie. Zebrał również szereg nagród indywidualnych w przedsezonowych turniejach towarzyskich. W sezonie 2011/12 był podstawowym zawodnikiem występującego w Młodej Lidze Indykpolu AZS Olsztyn. Siatkarz dysponuje dobrymi warunkami fizycznymi, co również nie było bez znaczenia przy wyborze przyjmującego, jest zawodnikiem leworęcznym.

Zatem pozycję przyjmującego w ostrołęckim klubie tworzyć będą: Maciej Krzywiecki, Grzegorz Białek, Artur Jacyszyn i Michał Przybylski. Do obsadzenia pozostała już tylko pozycja atakującego. Trwają rozmowy i ustalenia z dwoma siatkarzami: pierwszy od kilku lat występował w jednej z drużyn PlusLigi, drugi w ubiegłym sezonie walczył o awans do I ligi w jednym z czołowych zespołów drugoligowych – informuje klub.

Michał Przybylski
Wiek: 22 lata (rok urodzenia: 1991)
Pozycja: przyjmujący
Wzrost: 197 cm
Zasięg w ataku: 345 cm
Zasięg w bloku: 325 cmźródło: pekpol.nstrefa.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-06-19

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved