Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > W GTPS-ie tworzą „pakę” na nowy sezon

W GTPS-ie tworzą „pakę” na nowy sezon

fot. archiwum

W Gorzowie Wlkp. budowany jest skład na przyszły sezon w II lidze. Władze GTPS-u z trenerem Radosławem Maciejewiczem w tym tygodniu chcą już mieć pełny skład. - Jesteśmy na razie bardzo zadowoleni - przyznaje trener gorzowskiej drużyny.

W GTPS-ie nie będzie wielkich rewolucji w składzie, bowiem pozostanie większość zespołu z poprzedniego sezonu, a jak na razie gorzowski zespół wzmocniło czterech zawodników. Od przyszłego sezonu w zespole Radosława Maciejewicza wystąpią Konrad Krzywiecki, Patryk Wojtysiak oraz Artur Troska i Łukasz Ożarski.Jesteśmy na razie bardzo zadowoleni. Podpisaliśmy umowy z czterema nowymi zawodnikami. Artur to młody, obiecujący zawodnik. Gdy rozmawiałem z Konradem Krzywieckim, mówił, że bardzo dobrze mu się z nim grało, więc myślę, że tutaj będzie to bardzo duże wzmocnienie. Łukasz Ożarski co prawda w tym roku spadł z zespołem z Poznania z I ligi, ale jest to chłopak, który chce nam pomóc do niej wejść – informuje trener GTPS-u. – Z reszty zawodników, którzy byli w GTPS-ie, prawie wszyscy przedłużyli kontrakty. Na tę chwilę jeszcze Paweł Maciejewicz negocjuje nowy kontrakt. Ma dograć jeszcze pewne szczegóły w umowie. Nie wiadomo jeszcze co z Wojciechem Paniączykiem – dodaje.

W tym momencie niewiele brakuje, by w Gorzowie Wlkp. domknęli skład na nowy sezon, a w porównaniu z rokiem ubiegłym idzie im to dużo łatwiej. Najprawdopodobniej w tym tygodniu wszystko zostanie dograne. – W tym roku mamy bardzo wielu chętnych, bardzo dużo zawodników chce przejść do GTPS-u i na spokojnie musimy sami usiąść i wybrać tych, których nam brakuje – mówi Radosław Maciejewicz w radiu Zachód. Jedną z niewiadomych w perspektywie gry w GTPS-ie jest środkowy Michał Stępień.Z Michałem jestem w kontakcie telefonicznym, na dzień dzisiejszy wyjechał i możemy podjąć rozmowy jak wróci . Jeśli nie wróci, będziemy szukać nowego zawodnika lub zostawimy Paniączyka – kończy Maciejewicz.

źródło: inf. własna, Radio Zachód

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-06-18

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved