Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Prygiel trenerem Czarnych, Neroj może zostać…

Prygiel trenerem Czarnych, Neroj może zostać…

fot. archiwum

Pierwszym trenerem Czarnych będzie Robert Prygiel, zaś drugim szkoleniowcem Wojciech Stępień. Po oficjalnej decyzji o powiększeniu PlusLigi siatkarzy pojawiają się również pytania dotyczące kadry Czarnych Radom na przyszły sezon w ekstraklasie.

Od kilku tygodni mówi się o zainteresowaniu innych klubów m.in. Bartłomiejem Nerojem, który ma ofertę ze swojego byłego klubu, Skry Bełchatów.

Trzeba przyznać, że bardzo dobrze uzupełnialiśmy się w ostatnim sezonie z Robertem. Ja osobiście pracuję jeszcze w szkole, co z rolą pierwszego trenera może lekko kolidować. Niemniej jednak uważam, że decyzja jest bardzo dobra i dalej wspólnie możemy pracować – powiedział dotychczasowy pierwszy trener Czarnych Wojciech Stępień.

Jutro rano mam rozmowę z władzami Czarnych Radom i na pewno po nich będę mniej więcej wiedział na czym stoję. Na pewno moja dalsza przyszłość wyjaśni się do końca tego tygodnia – informuje tymczasem Bartłomiej Neroj w rozmowie z z serwisem radomsport.pl. Nie da się ukryć, że rozgrywający w ubiegłym sezonie był niepodważalnie istotną postacią w ekipie Czarnych Radom. Jego utrata zatem mogłaby być ogromnym osłabieniem.Toczą się również rozmowy dotyczące obsady pozycji atakującego. Najprawdopodobniej z Czarnymi pożegna się Krzysztof Ferek, natomiast swoją przygodę z siatkówką skończy Robert Prygiel. Nieoficjalnie mówi się, że do Czarnych Radom ma trafić zawodnik z zagranicy. Również powinniśmy spodziewać się wzmocnień na pozycjach: przyjęcie, środek, jak również libero.

Na pewno czekaliśmy na decyzję władz z PLS-u o naszej przyszłości. Teraz wiedząc, że jesteśmy w ekstraklasie, rozpoczniemy kompletowanie zespołu. Zaczniemy dopinać budżet i będziemy dalej działać, aby podpisywać umowy z zawodnikami. Na pewno awans do PlusLigi daje nam wiele możliwości – przyznał trener Wojciech Stępień. W tym tygodniu zapewne poznamy więcej szczegółów, gdyż będzie zaplanowana oficjalna konferencja prasowa.

źródło: RadomSport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-06-18

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved