Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Grzegorz Pająk blisko AZS-u Olsztyn

Grzegorz Pająk blisko AZS-u Olsztyn

fot. archiwum

- Czekamy tylko na początek lipca, kiedy skończy mi się kontrakt z Kielcami. Jeżeli nic się nie zmieni, zagram w przyszłym roku w Olsztynie - mówi Grzegorz Pająk, jeszcze w minionym sezonie rozgrywający Effectora.

Do Indykpolu AZS-u po latach wraca Maciej Dobrowolski, który ostatnio razem z Resovią świętował zdobycie mistrzostwa Polski. Doświadczony rozgrywający nie ukrywał, że cieszy się na samą myśl o grze w klubie, w którym stawiał pierwsze siatkarskie kroki. Nadal nie było jednak wiadomo, z kim Dobrowolski będzie rywalizował o miejsce w podstawowej szóstce drużyny. Okazuje się, że padające od niedawna w kuluarach nazwisko Grzegorza Pająka pojawiało się nie przez przypadek. – Jestem po rozmowach z klubem z Olsztyna, ale formalnie nie możemy nic zdziałać do 30 czerwca, kiedy to wygasa mój kontrakt w Kielcach – powiedział dla olsztyn.sport.pl siatkarz. – Czekamy na ten termin, bo wtedy będziemy mogli podpisać umowę. Oczywiście, jeśli włodarze AZS-u przez ten czas się nie rozmyślą (śmiech) – dodał zawodnik.

Aktualnie Grzegorz Pająk przebywa na Śląsku, gdzie gra w siatkówkę plażową. – Występuję w cyklu mistrzostw Śląska i co weekend mamy turnieje. Sporo też trenujemy z kolegami w tygodniu. Do Olsztyna przyjadę więc dopiero na okres przygotowawczy – powiedział przyszły rozgrywający akademików.

A jak 26-letni zawodnik widzi się w rywalizacji z Dobrowolskim? – Maciek to doświadczony gracz, multimedalista mistrzostw Polski – podkreślił Pająk. – To uznana marka w kraju, ale mam nadzieję, że w AZS-ie będzie grał po prostu lepszy. Ja chcę w Olsztynie dużo się nauczyć, łyknąć doświadczenia i oczywiście zrobić wszystko, by jak najwięcej grać. W Kielcach czułem głód boiska i w przyszłym sezonie postaram się go zaspokoić – zakończył zawodnik.* więcej w serwisie olsztyn.sport.pl
* autorem tekstu jest Maciej Nowocień (sport.pl)

źródło: sport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-06-18

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved