Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Bartłomiej Neroj wróci do Skry?

Bartłomiej Neroj wróci do Skry?

fot. archiwum

Bartłomiej Neroj, dotychczasowy rozgrywający Czarnych Radom, dostał propozycję przejścia do PGE Skry Bełchatów. Do końca tego tygodnia powinno się wyjaśnić, czy siatkarz skorzysta z tej propozycji. Tym samym zastąpiłby Pawła Woickiego.

Neroj trafił do zespołu Czarnych przed sezonem 2012/2013 z GTPS-u Gorzów Wielkopolski. W ekipie trenerów Wojciecha Stępnia i Roberta Prygla grał pierwsze skrzypce, będąc podstawowym rozgrywającym radomskiego beniaminka I ligi. Wraz z kolegami wywalczył mistrzostwo zaplecza PlusLigi.

W najwyższej klasie rozgrywkowej Bartłomiej Neroj grał przez długi czas, właśnie w barwach Skry Bełchatów. W żółto-czarnych barwach rozgrywający przez wiele lat (2002-2008) zdobywał wspólnie z drużyną jej pierwsze sukcesy – dwa mistrzostwa Polski i dwa Puchary Polski. Wcześniej z reprezentacją Polski juniorów, prowadzoną wtedy przez Grzegorza Rysia, sięgnął po mistrzostwo świata.

W PGE Skrze Neroj miałby zastąpić Pawła Woickiego, z którym bełchatowski klub nie przedłużył umowy. Z pewnością byłby też zmiennikiem Argentyńczyka, Nicolasa Uriarte.źródło: inf. własna, sport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-06-18

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved