Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Konrad Pakosz: Bociek jest zawodnikiem AZS-u Częstochowa

Konrad Pakosz: Bociek jest zawodnikiem AZS-u Częstochowa

fot. archiwum

Kędzierzyńska ZAKSA poinformowała na swojej stronie internetowej, że podpisała kontrakt z Grzegorzem Boćkiem. AZS Częstochowa twierdzi jednak, że ma ważną umowę z 22-letnim zawodnikiem, a jego sprawą wkrótce zajmą się prawnicy.

O zamiarach kędzierzynian głośno było już przed kilkoma dniami. Jak informował serwis sport.pl ZAKSA chciałaby się pozbyć francuskiego atakującego Antonina Rouziera , zostawić Dominika Witczaka i mieć w kadrze Boćka, który w minionym sezonie udowodnił, że drzemią w nim spore możliwości. Prezes AZS-u Konrad Pakosz podkreślał wówczas, że młody atakujący ma ważny kontrakt. Zdania nie zmienia. – Wysłaliśmy pismo do klubu z Kędzierzyna z prośbą o oficjalne potwierdzenie informacji o zatrudnieniu Grzegorza Boćka. Jesteśmy nią mocno zaskoczeni i jeżeli okaże się, że atakujący podpisał kontrakt, to sprawą zajmą się wkrótce nasi prawnicy.

Wiem, że umowa miała obowiązywać dwa lata i gdy Bociek do nas przychodził, ustaliliśmy zasady na słowo i liczyłem, że wypełni swoją obietnicę – dodaje dyrektor sportowy AZS-u Ryszard Bosek . – Nie chciałbym jednak tego szerzej komentować. Z tego co wiem, to właściciele klubu tak po prostu tej sprawy nie odpuszczą.

AZS przed rokiem pozyskał Boćka z PGE Skry Bełchatów. Podpisał z nim kontrakt na jeden sezon z opcją przedłużenia na kolejny i jak twierdzi prezes, umowa została przedłużona z tzw. automatu. Kędzierzynianie utrzymują z kolei, że Bociek był wolnym zawodnikiem i mogli go zatrudnić.* więcej w serwisie sport.pl

 

źródło: sport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-06-17

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved