Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Grzegorz Bociek zawodnikiem ZAKSY Kędzierzyn-Koźle

Grzegorz Bociek zawodnikiem ZAKSY Kędzierzyn-Koźle

fot. Cezary Makarewicz

Jak możemy przeczytać na oficjalnej stronie internetowej ZAKSY, jeden z najzdolniejszych atakujących młodego pokolenia w Polsce - Grzegorz Bociek - będzie od sezonu 2013/2014 reprezentował barwy klubu z Kędzierzyna-Koźla.

Grzegorz Bociek urodził się 6 czerwca 1991 roku, mierzy 207 cm wzrostu i atakuje piłkę na wysokości 363 cm. Poprzedni sezon spędził w drużynie AZS-u Częstochowa, do której został wypożyczony ze Skry Bełchatów. Po rundzie zasadniczej nowy siatkarz ZAKSY zajął pierwsze miejsce w rankingu najczęściej punktujących zawodników ligi. Zawodnik znajduje się także w gronie 32-osobowej kadry reprezentacji Polski.

Kontrakt został podpisany na dwa lata z opcją przedłużenia o kolejny rok.

Przypomnijmy, że jeszcze kilka dni temu sytuacja zawodnika była wielką niewiadomą. ZAKSA deklarowała chęć pozyskania Boćka, a i on sam chciał przejść do klubu z większymi aspiracjami. Z kolei prezes AZS-u Częstochowa, Konrad Pakosz, zapowiadał, że jeśli siatkarz podpisze kontrakt z ZAKSĄ, to zostanie zawieszony. Być może zatem dojdzie jeszcze do konfrontacji pomiędzy klubami AZS-u i ZAKSY w sprawie młodego atakującego.źródło: inf. własna, zaksa.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-06-17

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved