Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Adrian Mihułka zostaje w Pekpolu Ostrołęka

Adrian Mihułka zostaje w Pekpolu Ostrołęka

fot. archiwum

24-letni libero Adrian Mihułka, podobnie jak kapitan Maciej Krzywiecki, przedłużył umowę z drużyną pierwszoligowej Energi Pekpol i w nadchodzącym sezonie 2013/2014 nadal reprezentował będzie biało-czerwone barwy z Ostrołęki.

Na sto procent zostaję na trzeci rok w Ostrołęce – informację o przedłużeniu umowy potwierdził sam zainteresowany. W ostatnim sezonie pierwszej ligi Adrian Mihułka należał do wyróżniających się zawodników drużyny. W pełni obsadzone Pekpol ma trzy pozycje: rozgrywającego, środkowego i libero.

Do całkowitego zamknięcia kadry brakuje już tylko ogłoszenia dwóch zawodników oraz jednego na pozycję przyjmującego. Trwają negocjacje z zawodnikami.

Przypomnijmy, że w minionym sezonie po rundzie zasadniczej Pekpol Ostrołęka zajął 3. miejsce i przystąpił do walki o mistrzostwo ligi. W I rundzie fazy play-off ostrołęczanie pokonali MKS Będzin, jednak w półfinale rozgrywek musieli uznać wyższość BBTS-u Bielsko-Biała i ostatecznie uplasowali się na czwartym miejscu.źródło: inf. własna, pekpol.nstrefa.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-06-17

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved