Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Damian Dacewicz: Interesuje nas gra o medale i udział wielkim finale

Damian Dacewicz: Interesuje nas gra o medale i udział wielkim finale

fot. archiwum

W sierpniu Damian Dacewicz i Andrzej Stelmach rozpoczną przygotowania do nowego sezonu z MKS-em Banimex Będzin. Będzinianie przed nadchodzącymi rozgrywkami będą trenować na własnych obiektach. Szkoleniowiec zapowiada walkę o wysokie cele.

Nowi trenerzy ekipy z Będzina są pełni optymizmu i wiary w to, że współpraca z zarządem i klubem przyniesie wielki sukces. – Zdajemy sobie sprawę z tego, że w składzie dojdzie do wielu zmian, więc będziemy potrzebować czasu na odpowiednie zgranie nowych zawodników. Nie mamy zamiaru ukrywać tego, o co będziemy walczyć. Interesuje nas gra o medale i udział wielkim finale. Plan minimum zakłada miejsce w najlepszej czwórce. Chcemy zrobić wszystko, aby w ciągu najbliższych dwóch lat przybliżyć Będzin do PlusLigi – powiedział pierwszy trener MKS-u Banimex Będzin, Damian Dacewicz.

W zespole na następny sezon pozostaną Grzegorz Wójtowicz i Tomasz Tomczyk. Na rozegraniu pojawi się drugi trener MKS-u Banimex Będzin – Andrzej Stelmach.Andrzej utrzymuje dobrą formę, jest zdrowy i przyzwoicie wygląda pod względem fizycznym. Uważam, że jest gotów pogodzić role rozgrywającego i mojego asystenta – mówił trener Damian Dacewicz.

Trener Andrzej Stelmach dodał, że spodobał mu się projekt budowy zespołu na najbliższe lata. – Trzon drużyny będą stanowić zawodnicy doświadczeni, ponieważ stwierdziliśmy, że dzięki nim już w pierwszym sezonie naszej współpracy uda się osiągnąć sukces. Jestem bardzo zadowolony z tego, że Damian Dacewicz zaproponował mi pracę u swojego boku, a rozmowy z zarządem i sponsorem zakończyły się owocnie – powiedział trener Andrzej Stelmach.Sztab trenerski MKS-u Banimex Będzin poszerzy się o statystyka i nowego masażystę.

W najbliższych dniach poznamy pełny skład MKS-u Banimex Będzin na nowy sezon.

źródło: mks-mos.bedzin.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-06-15

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved