Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > AZS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski kompletuje skład

AZS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski kompletuje skład

fot. archiwum

Grająca w Legionovii Legionowo Barabara Bawoł jest coraz bliższa złożenia podpisu pod kontraktem w drużynie z Ostrowca Świętokrzyskiego. Będzie to niewątpliwie znaczące wzmocnienie ekipy z ziemi świętokrzyskiej.

Wcześniej drużynę AZS-u KSZO wzmocniły Magdalena Soter, która wcześniej grała w Chemiku Police oraz Kamila Ganszczyk występująca w Zawiszy Sulechów. Obie zawodniczki grają na pozycji środkowej. Działaczom udało zatrzymać się w zespole zawodniczki, które stanowiły o jego obliczu w zakończonych rozgrywkach. Na kolejny sezon pozostały w Ostrowcu: libero Małgorzata Soja, rozgrywająca Natalia Piekarczyk, środkowa Iwona Kosiorowska, atakująca Katarzyna Brojek, przyjmujące Małgorzata Ślęzak, Dorota Dydak i Alicja Stafańska.

Drużynę KSZO opuściły środkowa Agata Węgiełek oraz przyjmująca Agnieszka Starzyk-Bonach, środkowa Gabriela Buławczyk i atakująca Marta Szafraniak, nie wiadomo też, czy w klubie pozostanie rozgrywająca Ewelina Kowalska. Klub czyni starania, by pozyskać jeszcze zawodniczki na pozycje przyjmującej, atakującej i rozgrywającej. Blisko podpisania kontraktu z AZS-em KSZO jest Barbara Bawoł, przyjmująca Legionovii. – Już od pewnego czasu prowadzę rozmowy z klubem. Jestem też w stałym kontakcie z trenerem Dariuszem Parkitnym. Nie ukrywam, że ta propozycja jest dla mnie bardzo interesująca. Sezon w ORLEN Lidze pozostawił we mnie głód gry – powiedziała zawodniczka. Działacze z Ostrowca Świętokrzyskie postanowili zatrudnić także statystyka zespołu. Będzie nim mąż rozgrywającej Natalii Piekarczyk –  Bartłomiej Piekarczyk.

źródło: Echo Dnia, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-06-15

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved