Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > W Siedlcach podpisano kolejne kontrakty

W Siedlcach podpisano kolejne kontrakty

fot. archiwum

Zarząd pierwszoligowego klubu KPS Siedlce nie zwalnia tempa. Do przebudowywanego zespołu dołączył wypożyczony z Trefla Gdańsk atakujący Damian Schulz. Kontrakt przedłużył również  dotychczasowy kapitan zespołu, Mateusz Jasiński.

Nowy nabytek KPS-u spędził ostatni sezon w barwach AZS-u UAM Poznań, a do zespołu z Siedlec trafi na zasadzie wypożyczenia z plusligowej ekipy Trefla Gdańsk. Mierzący aż 208 centymetrów wzrostu (co czyni go jednym z najwyższych zawodników na tej pozycji w Polsce) dwudziestotrzyletni atakujący występował w przeszłości także w Jokerze Piła. – Damian to zawodnik, który ma wszystko, żeby grać w siatkówkę na najwyższym poziomie – powiedział kapitan zespołu z Siedlec Mateusz Jasiński, który również podpisał nowy kontrakt.

Będzie to już trzeci sezon 24-letniego przyjmującego w Siedlcach. W trakcie ostatniego sezonu popularny „Jasiu" został mianowany kapitanem zespołu, będąc zarazem jednym z jego najstabilniejszych filarów. – Bardzo się cieszę, że mogę spędzić kolejny sezon w Siedlcach. Wierzę, że w tym roku nasz wynik sportowy będzie dużo lepszy niż w dwóch poprzednich. Siedlce na niego zasługują – powiedział zawodnik.

*Autorem tekstu jest Maciej Szewczyk

źródło: kps.siedlce.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-06-14

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved