Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Małgorzata Plebanek zagra w Silesii Volley

Małgorzata Plebanek zagra w Silesii Volley

fot. archiwum

Małgorzata Plebanek w przyszłym sezonie będzie reprezentować barwy Silesii Volley MOSiR Mysłowice. Trzydziestodwuletnia skrzydłowa grająca przed rokiem w Stali Mielec podpisała ze śląskim pierwszoligowcem umowę na jeden rok.

Po sukcesie jakim okazały się zakończone przed tygodniem mistrzostwa świata w siatkówce plażowej do lat 23, sternicy Silesii Volley MOSiR Mysłowice powrócili do spraw, które dotąd równolegle prowadzili wraz z organizacją turnieju na Słupnej, czyli do budowy zespołu na przyszły sezon. Bardzo możliwe, że umowę z pierwszoligowcem z Górnego Śląska przedłużą zawodniczki, które dotąd stanowiły o sile drużyny Sebastiana Michalaka. Mowa o atakującej Barbarze Susek oraz przyjmującej Dominice Najmrockiej.

Zespół z Mysłowic wciąż ma ważne kontrakty z Sylwią Andrysiak i Patrycją Ząbek. Z drugiej drużyny Silesii Volley prawdopodobnie dołączy Aleksandra Wieczorek, najlepsza rozgrywająca mistrzostw Polski juniorek, o którą pytał również Pałac Bydgoszcz. Sporym wzmocnieniem dla śląskiego pierwszoligowca może okazać się Małgorzata Plebanek, która w tym tygodniu podpisała roczny kontrakt z klubem. Na doświadczenie tej zawodniczki z pewnością bardzo liczy trener Michalak. Plebanek ostatni sezon spędziła w Stali Mielec, która wycofała się z rozgrywek I ligi kobiet. Zanim trafiła na Podkarpacie, przez dwa lata broniła barw Legionovii Legionowo, z którą m.in. wywalczyła historyczny dla klubu z Mazowsza awans do ORLEN Ligi.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-06-14

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved