Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski mężczyzn > Holendrzy na dobry początek memoriału

Holendrzy na dobry początek memoriału

fot. archiwum

Organizatorzy XI Memoriału Huberta Jerzego Wagnera ujawnili rozstawienie trzydniowych rozgrywek w tym turnieju międzynarodowym. Przypomnijmy, że reprezentacja Polski zmierzy się w nim z Rosją, Niemcami i Holandią.

Tegoroczny memoriał będzie ostatnim sprawdzianem biało-czerwonych przed rozpoczynającymi się niedługo później mistrzostwami Europy. Ten dobrze znany na świecie turniej rozgrywany ku pamięci Huberta Jerzego Wagnera w tym sezonie został wpisany przez FIVB do oficjalnego kalendarza turniejowego, co pokazuje, jak mocną pozycję już sobie już wypracował.

Przez kilka lat memoriał rozgrywany był w Olsztynie, jednak od jakiegoś czasu wędruje po kraju. Turniejowe granie odbyło się już m.in. w Katowicach, Łodzi, Bydgoszczy i Zielonej Górze. W tym roku w dniach 6-8 września zawita z kolei do Płocka. W ubiegłym roku w X edycji memoriału triumfowali Polacy, przed Niemcami i Argentyną.

Dokładne godziny rozgrywania spotkań nie są jeszcze znane, gdyż dostosowane będą do relacji telewizyjnych.Terminarz XI Memoriału Huberta Jerzego Wagnera:
6.09. piątek
Niemcy – Rosja
Polska – Holandia

7.09. sobota
Rosja – Holandia
Polska – Niemcy

8.09. niedziela
Holandia – Niemcy
Polska – Rosja

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacja Polski mężczyzn, turnieje światowe

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-06-14

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved