Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Transfer Małgorzaty Glinki-Mogentale wciąż niepewny

Transfer Małgorzaty Glinki-Mogentale wciąż niepewny

fot. archiwum

Beniaminek ORLEN Ligi, Chemik Police, stawia przed sobą wysokie cele na rozpoczynający się nowy sezon. Cały czas prowadzone są rozmowy z Małgorzatą Glinką-Mogentale, formalnością jest już tylko transfer z Pałacu Bydgoszcz przyjmującej Anny Grejman.

– Na razie jeszcze sprawa nie jest rozstrzygnięta. Ja myślę, że do końca czerwca wszystko powinno się wyjaśnić. Na razie prowadzimy negocjacje – przyznała w rozmowie ze Strefą Siatkówki prezes Chemika Police, Joanna Żurowska, która nie ukrywa jednocześnie, iż głęboko wierzy w to, że wszystko zakończy się pozytywnie i znakomita siatkarka zasili szeregi polickiego klubu. Już tylko formalnością jest przejście z Pałacu Bydgoszcz młodej przyjmującej, Anny Grejman. – Z nią rozmowy będą finalizowane i możemy już powiedzieć, że będzie naszą zawodniczką – mówi Joanna Żurowska. Młoda siatkarka, urodzona w 1993 roku, obecnie przebywa na zgrupowaniu reprezentacji Polski.

Ewentualny transfer Małgorzaty Glinki-Mogentale byłby ostatnim, jakiego dokonałby Chemik Police. Przypomnijmy, że szeregi beniaminka zasiliły już: Maja Ognjenović, Ana Bjelica, Anna Werblińska, Katarzyna Gajgał-Anioł i Agata Sawicka. Odeszły m.in.: Vesna Jovanović, Agnieszka Rabka, Kinga Zielińska, Izabela Śliwa, Veronika Hudima, Anna Karpicz, ofertę AZS-u KSZO Ostrowiec Świętokrzyski wybrała Magdalena Soter.

Problemem wciąż jednak jest hala, w której zespół miałby rozgrywać mecze ORLEN Ligi. Przypomnijmy, że w Policach stoi już nowy obiekt, ale nie został on wybudowany zgodnie z projektem i zaczęły się problemy. Pojawiły się nawet głosy, iż Chemik miałby grac w Gryficach, a nawet w Koszalinie. Jak mówi prezes polickiego klubu, sprawa jednak idzie w dobrym kierunku. – Wszystko w zasadzie idzie zgodnie z planem, który nam przekazał starosta i wiele wskazuje na to, że do końca lipca hala powinna już być dopuszczona do użytku. Mamy cały czas nadzieję, że terminy zostaną dotrzymane i będziemy mogli spokojnie zacząć na niej okres przygotowawczy, bo dla naszych zawodniczek też będzie to nowa hala – kończy Joanna Żurowska. 

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-06-13

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved