Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > Startuje turniej Plaża Open

Startuje turniej Plaża Open

fot. archiwum

Inauguracja tegorocznych rozgrywek turnieju Plaża Open zbliża się wielkimi krokami. Po rocznej przerwie spotkamy się na plaży w Kętach. Pierwszy turniej odbędzie się w dniach 13-16 czerwca. Nie zabraknie na nim znanych polskich teamów.

Organizatorzy pracują cały rok, aby zapewnić organizację zawodów na jak najwyższym poziomie i usatysfakcjonować zarówno siebie, jak i kibiców. Podczas niedzielnych finałów kobiet i mężczyzn, 16 czerwca, będzie miało miejsce wydarzenie bez precedensu. Po raz pierwszy w historii Plaża Open będzie transmitowana w kanale tematycznym Telewizji Polskiej – TVP Sport!

Dodatkowym czynnikiem wpływającym na atrakcyjność zawodów jest pula nagród oferowana zwycięzcom, która w turnieju męskim wyniesie 7 tysięcy złotych, zaś w turnieju żeńskim – 5 tysięcy złotych. To jednak nie koniec.

Organizatorzy wraz ze sponsorami i partnerami cyklu zadbali o pulę nagród rzeczowych, w której znajduje się: wysokiej jakości sprzęt firmy HI-TEC, pobyt w Hotelu „Kocierz" dla dwóch osób o wartości 1000zł, CeWe fotoksiążki oraz bielizna firmy Obssesive – łącznie warte około 4 tysięcy złotych dla pań i panów. Po zsumowaniu nagród finansowych i rzeczowych ich łączna wartość wynosi 18 tysięcy złotych!Inauguracja sezonu Plaży Open zapowiada się zatem niezwykle atrakcyjnie. Nie ma więc na co czekać, tylko trzeba wziąć udział w turnieju lub dopingować uczestników! Zapamiętajcie, 13-16 czerwca, Kęty. Nie może was tam zabraknąć!

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka plażowa

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2013-06-13

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved