Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Marta Kuehn-Jarek rozmawia z PTPS-em Piła

Marta Kuehn-Jarek rozmawia z PTPS-em Piła

fot. archiwum

Bardzo możliwe, że Marta Kuehn-Jarek zostanie nową libero PTPS-u Piła. Trzydziestojednoletnia siatkarka prowadzi rozmowy z władzami pilskiego klubu, w którym zastąpiłaby Katarzynę Wysocką, która z kolei zdecydowała się na powrót do Bydgoszczy.

W przyszłym sezonie w barwach PTPS-u Piła z pewnością nie zobaczymy Katarzyny Wysockiej. Wychowanka Pałacu po trzech sezonach spędzonych w PTPS-ie zdecydowała się na powrót nad Brdę, gdzie zespół Rafała Gąsiora przechodzi prawdziwą rewolucję kadrową. Przy Żeromskiego nie pozostanie również druga libero, Lucyna Borek. Młoda siatkarka zdecydowała się nie przedłużać umowy i obecnie jest na etapie poszukiwania nowego pracodawcy.

Jak nieoficjalnie dowiedziała się Strefa Siatkówki, nową specjalistką od przyjęcia zagrywki ma szansę zostać Marta Kuehn-Jarek, która prowadzi rozmowy z władzami PTPS-u. Co ciekawe, trzydziestojednoletnia zawodniczka grała już w pilskim zespole przez dwa sezony, sięgając z nim po Puchar Polski i dwa wicemistrzostwa kraju. W 2008 r. Kuehn-Jarek została uznana za najlepszą libero ekstraklasy. Przypomnijmy, że poza Wysocką i Borek z PTPS-em pożegnały się dwie środkowe: Monika Martałek oraz Małgorzata Lis.

 źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-06-13

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved