Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Maciej Stępień zasilił warszawski AZS

Maciej Stępień zasilił warszawski AZS

fot. Daniel Stępień

Potwierdziły się nasze doniesienia, że Maciej Stępień zostanie nowym rozgrywającym AZS-u Politechniki Warszawskiej. Jak poinformowała strona internetowa klubu, 19-letni siatkarz jest pierwszym wzmocnieniem stołecznego zespołu przed sezonem 2013/2014.

Jestem bardzo szczęśliwy, że będę mógł grać w barwach Politechniki – powiedział świeżo upieczony "inżynier". – Kilka lat temu robiłem sobie zdjęcia z Marcinem Nowakiem, a teraz będą grał w nim w jednej drużynie. To niesamowite uczucie – dodał, uśmiechając się szeroko. – Zdaję sobie sprawę, że z założenia będę drugim rozgrywającym, ale nie przeraża mnie to. Każdy musi bowiem zapracować na swoją pozycję – stwierdził.

Maciej Stępień od początku swojej przygody z siatkówką występował w KS-ie Metro Warszawa. Z klubem tym w marcu bieżącego roku w Leżajsku wywalczył brązowy medal mistrzostw Polski juniorów. Wyróżniony został również tytułem najlepszego rozgrywającego turnieju. Teraz swój talent będzie mógł rozwijać pod okiem trenera Jakuba Bednaruka.

źródło: azspw.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-06-13

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved