Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Kto zagra pod Jasną Górą?

Kto zagra pod Jasną Górą?

fot. archiwum

Michał Bąkiewicz i Dominik Witczak - te nazwiska wymienia się w perspektywie przejścia do AZS-u. Jak dotąd z klubem pożegnało się trzech graczy. Wypożyczony do ligi niemieckiej został także Srecko Lisinac, ale to Skra dysponuje kartą młodego Serba.

Dziś pewne jest, że AZS opuści trójka zawodników: Adrian Szlubowski (szuka klubu) oraz Andrzej Stelmach i Adrian Hunek, którzy przenoszą się do BANIMEX-u Będzin. Kierunek zagłębiowski obrał również drugi trener – Damian Dacewicz, który zastąpi na stanowisku pierwszego trenera Rafała Legienia.

Pod Jasną Górą zostaną na pewno: Kacper Piechocki, Marcin Janusz, Miłosz Hebda, Jakub Bik, Michał Kaczyński i Dawid Murek. Zawodnikami AZS-u są także Mariusz Marcyniak i Grzegorz Bociek, ale tym drugim interesuje się kędzierzyńska ZAKSA i bardzo prawdopodobne, że młody atakujący w przyszłym sezonie zagra w ekipie wicemistrza Polski. Częstochowianie wobec tego musieliby poszukiwać alternatywy w ataku, którą miałby być Dominik Witczak. – Chcemy utrzymać jak najwięcej zawodników, którzy grali w minionym sezonie, i dołączyć do nich kilku, którzy w kolejnych rozgrywkach pozwolą drużynie walczyć o inne, wyższe cele – mówi na łamach sport.pl prezes częstochowskiego klubu – Konrad Pakosz.

Wiele mówi się również o Michale Bąkiewiczu. Co na to prezes Pakosz? – Nie zaprzeczam, że interesujemy się tym zawodnikiem, ale za wcześnie jeszcze na konkrety – kończy.źródło: inf. własna, sport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-06-13

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved