Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski kobiet > Berenika Tomsia: Trzeba iść na całość

Berenika Tomsia: Trzeba iść na całość

fot. Mirosław Stroński

Berenika Tomsia jest obecnie w trakcie rehabilitacji po skręceniu kostki. Jest jednak szansa, że pomoże reprezentacji podczas wrześniowych ME. - Umówiłam się z trenerem, że pozostajemy w kontakcie - powiedziała na łamach „Przeglądu Sportowego".

Siatkarka nie ukrywa, że jej nieobecność w kadrze jest spowodowana tylko i wyłącznie urazem kostki. Zapowiada, że jeśli tylko trener Piotr Makowski do niej zadzwoni, a ona będzie już po rehabilitacji, to z pewnością dołączy do kadry jeszcze w tym sezonie. – Nadal jestem na etapie rehabilitacji i będę gotowa do gry dopiero w sierpniu. Umówiłam się z trenerem, że pozostajemy w kontakcie i jeśli coś się będzie działo, to dołączę do kadry. Wierzę, że trener będzie mnie widział w drużynie narodowej w przyszłym roku.

Berenika Tomsia wierzy w nowego szkoleniowca reprezentacji i prosi kibiców o cierpliwość oraz wsparcie. – Myślałam, że jak już mamy coś zmieniać, to trzeba iść na całość. Trener Makowski ma swój plan, wie jak to wszystko poukładać i co zmienić, aby było lepiej. Życzę mu sukcesów i będę kibicować kadrze.

W sezonie 2013/2014 zawodniczka będzie bronić barw Siódemki Legionovii Legionowo. Co więcej, czeka ją nie tylko zmiana klubu, ale także pozycji. – Występując w ataku, będę czerpała więcej satysfakcji z siatkówki i zrobię więcej dla mojego zespołu. Uznałam, że na pierwszy sezon po zmianie pozycji Siódemka Legionovia to najlepsze rozwiązanie – stwierdziła Tomsia. – Ta zmiana długo siedziała mi w głowie. Trzeba było się tylko przełamać, by podjąć ryzyko. Teraz to czynię.*Rozmawiała Edyta Kowalczyk
Cały wywiad w serwisie przegladsportowy.pl

źródło: inf. własna, przegladsportowy.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacja Polski kobiet, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-06-13

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved