Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Magdalena Śliwa zagra w Beef Master Budowlani Łódź

Magdalena Śliwa zagra w Beef Master Budowlani Łódź

fot. Bogusław Krośkiewicz

Zespół Beef Master Budowlani Łódź sięgnął po kolejne wzmocnienie. Nową rozgrywającą łódzkiej ekipy została doświadczona i utytułowana Magdalena Śliwa, która w minionym sezonie reprezentowała drużynę Tauronu MKS Dąbrowa Górnicza.

Magdalena Śliwa jest drugą rozgrywającą, która dołączyła do łódzkiego zespołu przed sezonem 2013/2014. Wcześniej kontrakt z klubem podpisała Ewa Cabajewska.

Śliwa jest jedną z najbardziej doświadczonych zawodniczek występujących w ORLEN Lidze. Była reprezentantka Polski ma na swoim koncie mistrzostwo Europy z 2003 roku oraz nagrodę indywidualną dla najlepszej rozgrywającej, a także mistrzostwo Europy z 2005 roku.

W karierze klubowej rozgrywająca reprezentowała barwy m.in. Chemika Police, Foppapedretti Bergamo i Atomu Trefla Sopot. Ostatnio występowała w MKS-ie Dąbrowa Górnicza, z którym zdobyła wicemistrzostwo kraju. Zawodniczka ma także na koncie m.in. Puchar Polski (w 2012 i 2013 roku), dwa brązowe medale mistrzostw Polski (w 2010 oraz 2012 roku) i srebrny medal mistrzostw Polski (2011 rok).źródło: budowlanilodz.pl, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-06-12

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved