Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Ewelina Ryznar zagra w Budowlanych Toruń?

Ewelina Ryznar zagra w Budowlanych Toruń?

fot. Tomasz Tadrała

Po Annie Głowiak i Judycie Szulc Ewelina Ryznar jest kolejną zawodniczką, która w przyszłym sezonie zagra w zespole Budowlanych Toruń. W klubie zdecydowanie zaprzeczają tym doniesieniom, podkreślając, że rozmowy z siatkarkami jeszcze trwają.

Budowlani po cichu prowadzą rozmowy z zawodniczkami, które potencjalnie mogłyby wzmocnić zespół w przyszłym sezonie. Pewne jest, o czym już informowaliśmy jakiś czas temu, że do klubu dołączą Anna Głowiak oraz, powracająca do Torunia po trzech latach przerwy, Judyta Szulc. Z naszych informacji wynika, że sternicy zeszłorocznego beniaminka I ligi kobiet zakontraktowali kolejną zawodniczkę. Jest nią była środkowa Wieżycy 2011 Stężyca, Ewelina Ryznar.

Nie możemy potwierdzić tej informacji. W tej chwili prowadzimy negocjacje z kilkoma siatkarkami i dla dobra rozmów nie możemy zdradzić personaliów zawodniczek – usłyszeliśmy w klubie. Nowa środkowa bez wątpienia będzie dużym wzmocnieniem ekipy Mariusza Soi, bowiem Ryznar w minionym sezonie była czołową zawodniczką Wieżycy 2011.

W Toruniu z pewnością nie zostanie Paula Słonecka, która rozpoczęła poszukiwania nowego pracodawcy. Bardzo możliwe, że jej miejsce zastąpi wychowanka Skarpy Toruń, Sandra Cabańska, która również otrzymała propozycję gry z Silesii Volley Sokół Mysłowice. Klub prowadzi także rozmowy z Eweliną Krzywicką, przyjmującą Pałacu Bydgoszcz, jak również ze skrzydłową Jedynki Aleksandrów Łódzki, Anną Tomczyk. Bardzo możliwe, że Budowlani zakontraktują jeszcze środkową mającą za sobą doświadczenie z gry na boiskach ORLEN Ligi.źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-06-12

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved