Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Ślepsk Suwałki bez Tomasza Wasilkowskiego

Ślepsk Suwałki bez Tomasza Wasilkowskiego

fot. archiwum

Ślepsk Suwałki po zajęciu 7. lokaty w I lidze mężczyzn traci jeden ze swoich filarów - trenera. Tomasz Wasilkowski nie przedłużył umowy z ekipą z Podlasia. - Jestem wdzięczny za to, czego mogłem się w Suwałkach nauczyć - przyznał.

Tomasz Wasilkowski po zakończonym sezonie otrzymał propozycję przedłużenia swojej współpracy ze Ślepskiem Suwałki, jednakże postanowił, iż w kolejnym sezonie nie zasiądzie na ławce trenerskiej ekipy z Podlasia. – Nie dostałem na razie innej propozycji, po prostu podjąłem taką decyzję we wtorek po rozmowach z rodziną i przyjaciółmi. Myślałem o tym bardzo długo – przyznał w rozmowie ze Sport.pl były już szkoleniowiec suwalczan.

Jednym z powodów takiej decyzji Wasilkowskiego były różnice w koncepcji budowy zespołu na nowy sezon. – Po próbach negocjacji z zarządem Ślepska okazało się, że różnimy się nieco, jeśli chodzi o kierunek drogi, którą chcielibyśmy obrać w przyszłym sezonie. Nie mam do nikogo żalu – powiedział Wasilkowski. – Jestem wdzięczny za to, czego mogłem się w Suwałkach nauczyć. Spędziłem tu bogaty w doświadczenia czas, poznałem fantastycznych ludzi i odwiedziłem piękne miejsca. Rozmawiałem już telefonicznie z prezesem Michałem Wiszniewskim i podziękowaliśmy sobie. Rozstaliśmy się po przyjacielsku – zakończył szkoleniowiec, który w przeszłości prowadził m.in. Pamapol Siatkarz Wieluń.

W minionym sezonie siatkarze Ślepska Suwałki rozegrali łącznie 25 pojedynków, z których 11 wygrali, a 14 przegrali. Po rundzie zasadniczej suwalczanie zajmowali siódmą lokatę z 32 punktami na koncie. W fazie play-off Ślepsk uległ w trzech spotkaniach BBTS-owi Bielsko-Biała.źródło: inf. własna, sport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-06-11

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved