Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > W BBTS-ie czekają na decyzję w sprawie awansu do PlusLigi

W BBTS-ie czekają na decyzję w sprawie awansu do PlusLigi

fot. archiwum

W czwartek w Bielsku-Białej przebywała komisja PLPS, sprawdzając możliwości BBTS-u w kwestii ewentualnego awansu do PlusLigi. - Mam nadzieję, że spotkania przyniosą oczekiwane przez nas efekty - komentuje Piotr Pluszyński, prezes BBTS.

Podczas spotkania z zarządem BBTS przedstawione zostały wszystkie wymagania dotyczące akcesu do PlusLigi. Jeśli 20 czerwca z Warszawy nadejdzie pozytywna informacja dotycząca wniosku, to cztery dni później – 24 czerwca – podczas zgromadzenia członków PLPS zostanie przyjęta uchwała o powiększeniu ligi. – Najważniejszą sprawą z naszego punktu widzenia jest zapewnienie odpowiednio wysokiego budżetu. W tym aspekcie musimy przedstawić gwarancje bankowe od naszych sponsorów. Będzie to zadanie trudne, ale sądząc po dotychczasowej współpracy – wykonalne. Ponadto poinformowano nas, że w wypadku braku gwarancji moglibyśmy dostać dodatkowy czas na uzupełnienie tej dokumentacji – tłumaczy bielskiego klubu.

Nasi goście byli pod wrażeniem znajomości sportu i wiedzy o jego poszczególnych dyscyplinach, którą dysponuje prezydent Krywult, a także przekonali się osobiście o wielkiej determinacji i zaangażowaniu w staraniach o dopuszczenie siatkarzy do gry w PlusLidze. Po raz kolejny otrzymaliśmy my, ale przede wszystkim goście z PLPS S.A. potwierdzenie wsparcia ze strony Ratusza, które w tego typu sprawach jest niemal niezbędne – dodaje prezes Pluszyński.

Wszyscy – zarówno kibice, siatkarze, jak i działacze w Bielsku-Białej – oczekują na informacje o przyjęciu bądź odmowie awansu do PlusLigi. – Musimy uzbroić się w cierpliwość i poczekać jeszcze kilkanaście dni na decyzje z Warszawy – z nutką optymizmu w głosie kończy prezes BBTS.źródło: bbtsbielsko.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-06-10

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved