Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Michał Kamiński odchodzi z Trefla Gdańsk

Michał Kamiński odchodzi z Trefla Gdańsk

fot. archiwum

W przyszłym sezonie na pozycji atakującego w ekipie Lotosu Trefla Gdańsk nie zobaczymy Michała Kamińskiego. 26-letni siatkarz z końcem miesiąca kończy współpracę z klubem. Jego miejsce w drużynie żółto-czarnych zajmie nowy zawodnik.

Kamiński przyszedł do Gdańska z zespołu z Częstochowy, z którym w sezonie 2011/2012 wywalczył Puchar Challenge. Siatkarz ma też w swojej kolekcji srebro mistrzostw Polski, zdobyte z Jastrzębskim Węglem w sezonie 2006/2007. Ostatnie rozgrywki wraz z gdańską ekipą zakończył na ósmej lokacie w PlusLidze. O miejsce w składzie na pozycji atakującego rywalizował z Pawłem Mikołajczakiem .

Jak zapowiadamy od pewnego czasu, poszukujemy nowego zawodnika na pozycję atakującego, który stanie się filarem naszej gry ofensywnej. Wspólnie ze sztabem szkoleniowym uznaliśmy, że Michał nie miałby szans na częste występy i lepiej dla jego kariery stałoby się, gdyby zmienił otoczenie. Michał Kamiński dysponuje świetnymi warunkami fizycznymi i z pewnością jeszcze nie raz pokaże się z dobrej strony. Dziękujemy mu za grę i życzymy powodzenia w nowym klubie – powiedział Piotr Należyty , prezes Lotosu Trefla Gdańsk.

 źródło: sport.trefl.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-06-10

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved