Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Światowa > Bruno Rezende: Chcę powrócić do Polski w przyszłym roku

Bruno Rezende: Chcę powrócić do Polski w przyszłym roku

fot. archiwum

W drugim meczu z Polakami Canarinhos wygrali dwa pierwsze sety, by kolejne dwa przegrać do 23 i 20. W tie-breaku pokazali jednak swoją wyższość. - Uważam, że Polska jest najlepszą drużyną - komplementował nasz zespół Bruno Rezende.

Przebieg meczu z Brazylią aż do trzeciego seta wydawał się być dokładną kopią spotkania, które mieliśmy okazję oglądać w hali Torwar. Potem jednak spotkanie stało się bardziej wyrównane. – Popełniliśmy za dużo błędów i pomyłek. Graliśmy przeciwko bardzo dobrej drużynie. Oni zaczęli także grać lepiej. Z pomocą naszych błędów wygrali dwa sety. Ale najważniejsze jest dla nas zwycięstwo. Mamy 5 punktów i to bardzo dobry wynik – podkreślił Bruno Rezende.Naszym celem jest dostanie się do Final Six w Argentynie. To jest nasz najważniejszy cel – deklarował rozgrywający reprezentacji Brazylii.

Wielu obserwatorów porównuje obecną reprezentację Brazylii z tą, której poziom był przez lata nieosiągalny dla innych zespołów. – Nie chcemy wiedzieć, co ludzie o nas sądzą. Chcemy po prostu poprawiać naszą grę. Poprawiać się z każdym meczem. To próbujemy osiągnąć – zaznaczył rozgrywający Canarinhos. Zarówno na warszawskim Torwarze, jak i w łódzkiej Atlas Arenie kibice nie zawiedli. Bruno Rezende był pod wrażeniem ich dopingu. – Atmosfera jest fantastyczna. Oprócz Brazylii jest to najlepsze miejsce do grania w siatkówkę. Jest niesamowita, naprawdę kocham grać tutaj. Chcę powrócić do Polski w przyszłym roku na mistrzostwa świata – przyznał zawodnik.

Siatkarz wymienił także zespoły, które mogą stanowić dla jego reprezentacji największe wyzwanie w drodze do zwycięstwa w Lidze Światowej. – Według mnie najmocniejsze zespoły w tej chwili to Polska, może Włochy. Ale w naszej grupie, uważam, że Polska jest najlepszą drużyną – zakończył Bruno Rezende.źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Światowa

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-06-10

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved