Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > BeefMaster sponsorem tytularnym Budowlanych Łódź

BeefMaster sponsorem tytularnym Budowlanych Łódź

fot. archiwum

BeefMaster Budowlani Łódź - tak od przyszłego sezonu będzie nazywała się ekipa łódzkich siatkarek. Na konferencji prasowej z przedstawicielami klubu ORLEN Ligi i jego nowego sponsora zaprezentowano plany Budowlanych na najbliższy sezon.

Na zwołanej konferencji prasowej przedstawiono nowego sponsora tytularnego drużyny Budowlanych Łódź. Pierwszy głos zabrał prezes zespołu występującego w ORLEN Lidze, Marcin Chudzik . – Ja jestem szczęśliwy przede wszystkim dlatego, że od dwóch lat, od 2011 roku, kiedy ze sponsorowania tytularnego wycofała się firma Organika, trwały poszukiwania. Zostało przeprowadzonych około kilkudziesięciu rozmów i wreszcie stało się to faktem. Zmieniamy nazwę, od sezonu 2013/2014 oficjalna nazwa drużyny brzmi BeefMaster Budowlani Łódź – uroczyście ogłosił prezes łódzkiej drużyny.

Swoją firmę także przedstawił jej prezes, Tomasz Kubik . – Reprezentuję spółkę Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki. Jest ona zlokalizowana w Golinie pod Jarocinem. Sądzimy, że dzięki współpracy z klubem uda nam się wypromować samą firmę i jej produkty. Zdradził także, że umowę podpisano na rok, z możliwością jej przedłużenia na kolejny sezon.

Przedstawiciel nowego sponsora siatkarek wyraził duże nadzieje związane z podjętą właśnie współpracą z drużyną Budowlanych Łódź. – Drużyna siatkarek z Łodzi zamierza wspinać się po drabinie ligowej ku pierwszemu miejscu. Mam nadzieję, że w ciągu jednego sezonu uda się osiągnąć te cele, które sobie klub stawia. Tak samo my chcemy propagować spożywanie wołowiny w Polsce. Rok temu zaczęliśmy nowy etap rozwoju firmy, wypuściliśmy produkty wołowe pod marką BeefMaster . To właśnie ta marka znajdzie swoje miejsce w nazwie zespołu. W nowym sezonie drużyna z Łodzi będzie oficjalnie występować pod nazwą BeefMaster Budowlani Łódź. – Chcemy wspierać łódzkie siatkarki. Siatkówka to przede wszystkim fantastyczni kibice i atmosfera. Sądzę, że to jest ta dziedzina sportów zespołowych, z której powinniśmy być dumni – zakończył prezes ZPM Biernacki.Maciej Cybulski , prezes firmy Cmedia, współpracującej z nowym sponsorem siatkarek Budowlanych Łódź, pokusił się nawet o podsumowanie całej konferencji w jednym zdaniu. – Sport to zdrowa żywność, a zdrowa żywność to wołowina marki BeefMaster.

Po przedstawieniu marki BeefMaster Marcin Chudzik opowiedział o swoich długoterminowych planach związanych z rozwojem siatkówki w Łodzi. – Chcemy mocno rozwinąć szkolenie młodzieżowe w siatkówce żeńskiej. Mam taki pomysł, aby zawrzeć porozumienia z klubami już szkolącymi i istniejącymi. Żeby w całym regionie było tak, jak w Bydgoszczy czy we Wrocławiu. Chcielibyśmy, żeby juniorki trenowały już tutaj, w Atlas Arenie, z profesjonalnym sztabem. Niestety to szkolenie w Łodzi jest zaniedbane i nie wyławiamy tych talentów. Mam nadzieję, że za 3-4 lata doczekamy się łódzkich dziewczyn na parkietach ORLEN Ligi – dodał prezes Budowlanych Łódź.

Marcin Chudzik potwierdził, że dzięki podpisanej dzisiaj umowie klub będzie mógł pozwolić sobie na więcej niż w ostatnich dwóch latach. – Mogę powiedzieć tylko tyle, że jest to 20% wyższa kwota niż było to za czasów Organiki. Chcielibyśmy, żeby budżet był w granicach 3,2-3,5 miliona złotych. Na pewno taka umowa pozwoli nam na większą stabilność finansową – zapewnił prezes klubu.

Razem z trenerem Adamem Grabowskim Marcin Chudzik powoli kompletuje skład na kolejny sezon. – Chcemy zbudować zespół na zawodniczkach trochę niedocenianych w zeszłym sezonie. Takich, które nie grały lub grały mniej, które mają coś do udowodnienia. Budujemy zespół bardzo mądrze, w oparciu o to, na co nas stać. Chcemy pozyskać dwie lub trzy zawodniczki z Polski i myślę, że dwie zawodniczki zagraniczne. Prezes Budowlanych Łódź zaprezentował także nowy skład sztabu szkoleniowego. – Jako pierwszy trener drużynę poprowadzi Adam Grabowski. Drugim trenerem będzie Jakub Głuszak, który dotychczas pełnił funkcję statystyka. Natomiast statystykiem będzie Błażej Krzyształowicz , który przez ostatnie lata pracował w Muszyniance Fakro Muszyna – zakończył prezes łódzkich siatkarek

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-06-10

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved