Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Marta Wójcik przenosi się z Łodzi do Dąbrowy Górniczej

Marta Wójcik przenosi się z Łodzi do Dąbrowy Górniczej

fot. budowlanilodz.pl

Zespół z Dąbrowy Górniczej pozyskał drugą rozgrywającą. Po zakończeniu współpracy z Magdaleną Śliwą, została sprowadzona kolejna rozgrywająca obok Mariny Katić. Jest nią Marta Wójcik. To jednak może jeszcze nie być koniec zmian.

Nowa rozgrywająca mierzy 183 centymetrów wzrostu i ma 31 lat. Marta Wójcik to solidna polska siatkarka, która jest ograna na ligowych parkietach. Wcześniej występowała w AZS-ie Białystok, Centrostalu Bydgoszcz oraz Budowlanych Łódź. Zdobyła nawet mistrzostwo Polski z Winiarami Kalisz. Ma także epizody w reprezentacji Polski.

Tym samym skład Tauronu jest już niemal dopięty na ostatni guzik. Klub nie przedłużył także umów z Ivaną Plchotovą i Mileną Stacchiotti. Niewykluczone, że do Dąbrowy wróci po roku przerwy przyjmująca Katarzyna Urban, która już otrzymała propozycję kontraktu i niebawem powinna przenieść się do hali Centrum z pierwszoligowych Elitesek Kraków. – Skład został skompletowany tak, jak rynek pozwolił. Jestem generalnie zadowolony, staraliśmy się dobrać zespół z charakterem. Zależało nam na doświadczonych siatkarkach, którym nie zabraknie zimnej krwi w decydujących momentach – podsumował prezes MKS-u Robert Koćma.

źródło: mks.dabrowa.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-06-08

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved